Банк «Південний» презентував спеціальні рішення для клієнтів із ЗЕД на Національному форумі бухгалтерів

15/ 04/ 2019
  Банк «Південний» виступив генеральним партнером VIII Національного форуму бухгалтерів та аудиторів. Захід відбувся в Києві у приміщенні Chamber Plaza та зібрав понад 500 представників цих професій. Цьогорічний форум проходив під гаслом «Be the change. Змінюйся!», а головні теми були присвячені незворотності змін на шляху до успіху, інструментам управління цими змінами та особистісного росту. Офіційну частину заходу відкрила керівник відділу з організації продажів клієнтам малого та середнього бізнесу банку «Південний» Юлія Павлусенко, яка презентувала учасникам актуальні фінансові інструменти і рішення для суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності та бачення банку «Південний» щодо ключових змін і трендів на валютному ринку. «Стрімкі зміни на фінансовому ринку створюють нові можливості для ведення бізнесу. У свою чергу, у бізнеса виникає потреба в надійному фінансовому партнері, який допоможе зорієнтуватися у змінах у законодавчому і регуляторному полі. За більш ніж двадцять п’ять років на ринку фінансових послуг банк «Південний» накопичив величезний досвід у питаннях зовнішньоекономічної діяльності та мінімізації ризиків, якими готовий сьогодні з вами ділитися», – зазначила Юлія Павлусенко. У рамках форуму на стенді банку учасники заходу могли познайомитись із представниками банку «Південний» та отримати консультації з питань банківського обслуговування та продуктів, у т. ч. консультації із зовнішньоекономічної діяльності. Національний форум бухгалтерів засновано Радою незалежних бухгалтерів та аудиторів (РНБА). Головним завданням РНБА є розвиток бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту, а також підвищення рівня професіоналізму представників бухгалтерської професії в Україні. За 7 років Національний форум бухгалтерів став головною подією для бухгалтерської спільноти.

Банк «Південний» виступив генеральним партнером VIII Національного форуму бухгалтерів та аудиторів. Захід відбувся в Києві у приміщенні Chamber Plaza та зібрав понад 500 представників цих професій.

Цьогорічний форум проходив під гаслом «Be the change. Змінюйся!», а головні теми були присвячені незворотності змін на шляху до успіху, інструментам управління цими змінами та особистісного росту.

Офіційну частину заходу відкрила керівник відділу з організації продажів клієнтам малого та середнього бізнесу банку «Південний» Юлія Павлусенко, яка презентувала учасникам актуальні фінансові інструменти і рішення для суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності та бачення банку «Південний» щодо ключових змін і трендів на валютному ринку.

«Стрімкі зміни на фінансовому ринку створюють нові можливості для ведення бізнесу. У свою чергу, у бізнеса виникає потреба в надійному фінансовому партнері, який допоможе зорієнтуватися у змінах у законодавчому і регуляторному полі. За більш ніж двадцять п’ять років на ринку фінансових послуг банк «Південний» накопичив величезний досвід у питаннях зовнішньоекономічної діяльності та мінімізації ризиків, якими готовий сьогодні з вами ділитися», – зазначила Юлія Павлусенко.

У рамках форуму на стенді банку учасники заходу могли познайомитись із представниками банку «Південний» та отримати консультації з питань банківського обслуговування та продуктів, у т. ч. консультації із зовнішньоекономічної діяльності.

Національний форум бухгалтерів засновано Радою незалежних бухгалтерів та аудиторів (РНБА). Головним завданням РНБА є розвиток бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту, а також підвищення рівня професіоналізму представників бухгалтерської професії в Україні. За 7 років Національний форум бухгалтерів став головною подією для бухгалтерської спільноти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: