fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Банк «Південний» презентував спеціальні рішення для клієнтів із ЗЕД на Національному форумі бухгалтерів

15/ 04/ 2019
  Банк «Південний» виступив генеральним партнером VIII Національного форуму бухгалтерів та аудиторів. Захід відбувся в Києві у приміщенні Chamber Plaza та зібрав понад 500 представників цих професій. Цьогорічний форум проходив під гаслом «Be the change. Змінюйся!», а головні теми були присвячені незворотності змін на шляху до успіху, інструментам управління цими змінами та особистісного росту. Офіційну частину заходу відкрила керівник відділу з організації продажів клієнтам малого та середнього бізнесу банку «Південний» Юлія Павлусенко, яка презентувала учасникам актуальні фінансові інструменти і рішення для суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності та бачення банку «Південний» щодо ключових змін і трендів на валютному ринку. «Стрімкі зміни на фінансовому ринку створюють нові можливості для ведення бізнесу. У свою чергу, у бізнеса виникає потреба в надійному фінансовому партнері, який допоможе зорієнтуватися у змінах у законодавчому і регуляторному полі. За більш ніж двадцять п’ять років на ринку фінансових послуг банк «Південний» накопичив величезний досвід у питаннях зовнішньоекономічної діяльності та мінімізації ризиків, якими готовий сьогодні з вами ділитися», – зазначила Юлія Павлусенко. У рамках форуму на стенді банку учасники заходу могли познайомитись із представниками банку «Південний» та отримати консультації з питань банківського обслуговування та продуктів, у т. ч. консультації із зовнішньоекономічної діяльності. Національний форум бухгалтерів засновано Радою незалежних бухгалтерів та аудиторів (РНБА). Головним завданням РНБА є розвиток бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту, а також підвищення рівня професіоналізму представників бухгалтерської професії в Україні. За 7 років Національний форум бухгалтерів став головною подією для бухгалтерської спільноти.

Банк «Південний» виступив генеральним партнером VIII Національного форуму бухгалтерів та аудиторів. Захід відбувся в Києві у приміщенні Chamber Plaza та зібрав понад 500 представників цих професій.

Цьогорічний форум проходив під гаслом «Be the change. Змінюйся!», а головні теми були присвячені незворотності змін на шляху до успіху, інструментам управління цими змінами та особистісного росту.

Офіційну частину заходу відкрила керівник відділу з організації продажів клієнтам малого та середнього бізнесу банку «Південний» Юлія Павлусенко, яка презентувала учасникам актуальні фінансові інструменти і рішення для суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності та бачення банку «Південний» щодо ключових змін і трендів на валютному ринку.

«Стрімкі зміни на фінансовому ринку створюють нові можливості для ведення бізнесу. У свою чергу, у бізнеса виникає потреба в надійному фінансовому партнері, який допоможе зорієнтуватися у змінах у законодавчому і регуляторному полі. За більш ніж двадцять п’ять років на ринку фінансових послуг банк «Південний» накопичив величезний досвід у питаннях зовнішньоекономічної діяльності та мінімізації ризиків, якими готовий сьогодні з вами ділитися», – зазначила Юлія Павлусенко.

У рамках форуму на стенді банку учасники заходу могли познайомитись із представниками банку «Південний» та отримати консультації з питань банківського обслуговування та продуктів, у т. ч. консультації із зовнішньоекономічної діяльності.

Національний форум бухгалтерів засновано Радою незалежних бухгалтерів та аудиторів (РНБА). Головним завданням РНБА є розвиток бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту, а також підвищення рівня професіоналізму представників бухгалтерської професії в Україні. За 7 років Національний форум бухгалтерів став головною подією для бухгалтерської спільноти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: