fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Банк «Південний» працює у звичайному режимі

30/ 11/ 2018
  Головний офіс та регіональні відділення банку «Південний» по всій Україні працюють у звичайному режимі. Банк забезпечує безперебійне здійснення платежів, інкасації та поповнення банкоматних і термінальних мереж, а також належне обслуговування клієнтів у відділеннях. Здійснюється цілодобова підтримка електронних сервісів: веб-банкінгу для  фізичних осіб MyBank, а також iFOBS – для юридичних осіб. Усі зобов’язання перед клієнтами згідно з діючими договорами виконуються вчасно і у повному обсязі. Банк «Південний» успішно працює на фінансовому ринку України вже 25 років і наразі займає 12-е місце в системі за розміром активів та 2-е місце у групі банків з українським капіталом за розміром активів, кредитного портфеля та коштів фізичних осіб. На сьогодні банк «Південний» має достатній рівень капіталізації і ліквідності. Варто відзначити професійну та виважену позицію Національного банку України, який докладає максимум зусиль для забезпечення стабільності на валютному ринку, підтримки ліквідності банківської системи і мінімізації можливих ризиків. Нагадуємо, що, згідно з офіційною заявою НБУ, українські банки є достатньо стійкими, ліквідними та капіталізованими, а запровадження воєнного стану в окремих регіонах, на думку регулятора, не створює ризиків для стабільності фінансової системи. Відповідно, Нацбанк наразі не планує запроваджувати жодних адміністративних обмежень на валютному чи грошово-кредитному ринку. Банк «Південний» – універсальний український банк, заснований у 1993 році, з головним офісом в Одесі. Банк пропонує широкий спектр послуг для бізнес-клієнтів та фізичних осіб на всій території України через регіональну мережу, яка на кінець жовтня 2018 року нараховувала 93 відділення у 18 регіонах України. За результатами перших 9 місяців 2018 року чистий прибуток банку «Південний» склав 186,1 млн грн, що більш ніж утричі перевищує аналогічний показник минулого року.

Головний офіс та регіональні відділення банку «Південний» по всій Україні працюють у звичайному режимі. Банк забезпечує безперебійне здійснення платежів, інкасації та поповнення банкоматних і термінальних мереж, а також належне обслуговування клієнтів у відділеннях. Здійснюється цілодобова підтримка електронних сервісів: веб-банкінгу для  фізичних осіб MyBank, а також iFOBS – для юридичних осіб. Усі зобов’язання перед клієнтами згідно з діючими договорами виконуються вчасно і у повному обсязі.

Банк «Південний» успішно працює на фінансовому ринку України вже 25 років і наразі займає 12-е місце в системі за розміром активів та 2-е місце у групі банків з українським капіталом за розміром активів, кредитного портфеля та коштів фізичних осіб. На сьогодні банк «Південний» має достатній рівень капіталізації і ліквідності.

Варто відзначити професійну та виважену позицію Національного банку України, який докладає максимум зусиль для забезпечення стабільності на валютному ринку, підтримки ліквідності банківської системи і мінімізації можливих ризиків.

Нагадуємо, що, згідно з офіційною заявою НБУ, українські банки є достатньо стійкими, ліквідними та капіталізованими, а запровадження воєнного стану в окремих регіонах, на думку регулятора, не створює ризиків для стабільності фінансової системи. Відповідно, Нацбанк наразі не планує запроваджувати жодних адміністративних обмежень на валютному чи грошово-кредитному ринку.

Банк «Південний» – універсальний український банк, заснований у 1993 році, з головним офісом в Одесі. Банк пропонує широкий спектр послуг для бізнес-клієнтів та фізичних осіб на всій території України через регіональну мережу, яка на кінець жовтня 2018 року нараховувала 93 відділення у 18 регіонах України.

За результатами перших 9 місяців 2018 року чистий прибуток банку «Південний» склав 186,1 млн грн, що більш ніж утричі перевищує аналогічний показник минулого року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: