fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Банк «Південний» підтвердив свій рейтинг високої надійності банківських вкладів

04/ 09/ 2019
  Незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» переглянуло рейтинг надійності банківських вкладів. За результатами оновленого рейтингу, агентство підтвердило рейтинг надійності банківських вкладів банку «Південний» на рівні «4+» (висока надійність). Рейтинг надійності банківського вкладу характеризує незалежну думку компанії «Кредит-Рейтинг» щодо можливості банку вчасно і в повному обсязі виконати прийняті на себе зобовязання щодо повернення банківських вкладів протягом найближчих 12 місяців. Під час визначення рейтингу агентство використовує власну систему критеріїв, а саме: ліквідність банку; структура, концентрація і стабільність ресурсної бази; диверсифікація та якість активів; ефективність діяльності; ступінь чутливості банку до виникнення несприятливих економічних або політичних чинників; наявність підтримки і можливість залучення ресурсів. Банк «Південний» уже понад 25 років неухильно виконує свої зобов’язання перед клієнтами та є учасником та агентом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Нагадаємо, що у березні цього року незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг банку «Південний» на рівні «uaAA» зі стабільним прогнозом. Згідно з національною рейтинговою шкалою агентства, позичальник з рейтингом на рівні uaАА характеризується дуже високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами, а стабільний прогноз вказує на відсутність на поточний момент передумов для зміни рейтингу протягом року. Банк «Південний» – універсальний український банк, заснований у 1993 році, з головним офісом в Одесі. Банк пропонує широкий спектр послуг для бізнес-клієнтів та фізичних осіб на всій території України через регіональну мережу, яка на кінець грудня 2018 року нараховувала 95 відділень у 18 регіонах України. Чистий прибуток банку «Південний» за підсумками січня-червня 2019 року склав 160,31 млн грн, що на 36,7 % більше аналогічного показника минулого року. З 2019 року згідно з рішенням НБУ банк «Південний» віднесено до категорії системно важливих банків України.

Незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» переглянуло рейтинг надійності банківських вкладів. За результатами оновленого рейтингу, агентство підтвердило рейтинг надійності банківських вкладів банку «Південний» на рівні «4+» (висока надійність).

Рейтинг надійності банківського вкладу характеризує незалежну думку компанії «Кредит-Рейтинг» щодо можливості банку вчасно і в повному обсязі виконати прийняті на себе зобов’язання щодо повернення банківських вкладів протягом найближчих 12 місяців. Під час визначення рейтингу агентство використовує власну систему критеріїв, а саме: ліквідність банку; структура, концентрація і стабільність ресурсної бази; диверсифікація та якість активів; ефективність діяльності; ступінь чутливості банку до виникнення несприятливих економічних або політичних чинників; наявність підтримки і можливість залучення ресурсів. Банк «Південний» уже понад 25 років неухильно виконує свої зобов’язання перед клієнтами та є учасником та агентом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Нагадаємо, що у березні цього року незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг банку «Південний» на рівні «uaAA» зі стабільним прогнозом. Згідно з національною рейтинговою шкалою агентства, позичальник з рейтингом на рівні uaАА характеризується дуже високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами, а стабільний прогноз вказує на відсутність на поточний момент передумов для зміни рейтингу протягом року.

Банк «Південний» – універсальний український банк, заснований у 1993 році, з головним офісом в Одесі. Банк пропонує широкий спектр послуг для бізнес-клієнтів та фізичних осіб на всій території України через регіональну мережу, яка на кінець грудня 2018 року нараховувала 95 відділень у 18 регіонах України. Чистий прибуток банку «Південний» за підсумками січня-червня 2019 року склав 160,31 млн грн, що на 36,7 % більше аналогічного показника минулого року. З 2019 року згідно з рішенням НБУ банк «Південний» віднесено до категорії системно важливих банків України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: