fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Банк «Південний» оплатив установку кисневої станції для трьох лікарень в Одеській області

24/ 03/ 2020
  Акціонерний банк «Південний» оплатив установку на базі Дунайської обласної лікарні в Ізмаїлі медичної кисневої станції, яка забезпечить киснем три лікарні. Про це повідомили на сторінці Антикризового оперативного штабу Одеської області «Одеса vs COVID».  Проєктна документація для установки кисневої станції була готова ще наприкінці 2019 року, але не було грошей на реалізацію даного проєкту.  «Ця станція, на додаток до 10 місць інтенсивної терапії, надасть лікарні ще 177 місць для пацієнтів середньої тяжкості. Завдяки кисневій масці вони не стануть «важкими», - заявив керівник обласного Антикризового штабу Андрій Ставніцер.  Витрати на установку взяв на себе банк «Південний» на чолі з головою правління Аллою Ванецьянц.  «Це дозволить не возити кисень за 250 км (зараз медичний кисень возять з Одеси), і ця станція забезпечить киснем ще три лікарні міста. Все це дозволить збільшити в лікарні кількість точок, забезпечених киснем, з 12 до 150», - зазначила представник Антикризового штабу Катерина Ножевнікова.  Доставка станції з Києва, а також фахівців, які займуться її установкою, очікується 25 березня 2020 року.

Акціонерний банк «Південний» оплатив установку на базі Дунайської обласної лікарні в Ізмаїлі медичної кисневої станції, яка забезпечить киснем три лікарні. Про це повідомили на сторінці Антикризового оперативного штабу Одеської області «Одеса vs COVID». 

Проєктна документація для установки кисневої станції була готова ще наприкінці 2019 року, але не було грошей на реалізацію даного проєкту. 

«Ця станція, на додаток до 10 місць інтенсивної терапії, надасть лікарні ще 177 місць для пацієнтів середньої тяжкості. Завдяки кисневій масці вони не стануть «важкими», – заявив керівник обласного Антикризового штабу Андрій Ставніцер. 

Витрати на установку взяв на себе банк «Південний» на чолі з головою правління Аллою Ванецьянц. 

«Це дозволить не возити кисень за 250 км (зараз медичний кисень возять з Одеси), і ця станція забезпечить киснем ще три лікарні міста. Все це дозволить збільшити в лікарні кількість точок, забезпечених киснем, з 12 до 150», – зазначила представник Антикризового штабу Катерина Ножевнікова. 

Доставка станції з Києва, а також фахівців, які займуться її установкою, очікується 25 березня 2020 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: