fbpx

Банк «Південний» направив понад 3 мільйони гривень на боротьбу з коронавірусом

31/ 03/ 2020
  У складні часи важливо обєднати зусилля і подолати труднощі. Коли суспільству потрібна підтримка, бізнес не може стояти осторонь. Акціонерний банк «Південний» на чолі з головою правління Аллою Ванецьянц направив понад 3 мільйони гривень на допомогу в боротьбі з коронавірусом в Одеській області. 1 мільйон 630 тисяч на установку кисневої станції Банк «Південний» оплатив установку на базі Дунайської обласної лікарні в Ізмаїлі Одеської області медичної кисневої станції. Завдяки роботі станції кількість пацієнтів, які зможуть одночасно отримувати медичну допомогу, збільшиться з 12 до 150. Вона зможе обслуговувати три лікарні міста.  500 тисяч гривень на апарат ШВЛ Для однієї з лікарень Одеси банк придбав апарат штучної вентиляції легенів prisma VENT50-C вартістю понад 500 тисяч гривень. У режимі респіраторної підтримки апарат допоможе доставляти зволожений кисень в поєднанні зі стисненим повітрям пацієнтам зі швидкістю від 5 до 60 літрів в хвилину. 500 тисяч гривень на продуктові набори Банк «Південний» виділив 500 тисяч гривень на продуктові набори для літніх людей від 80 років в Одеській області. Антикризовий оперативний штаб Одеської області «Одеса vs COVID» вже сформував групи волонтерів, які розвозять пенсіонерам ці набори. 450 тисяч гривень на покупку цистерни для рідкого кисню Для однієї з лікарень Одеси банк придбав цистерну для рідкого кисню.

У складні часи важливо об’єднати зусилля і подолати труднощі. Коли суспільству потрібна підтримка, бізнес не може стояти осторонь. Акціонерний банк «Південний» на чолі з головою правління Аллою Ванецьянц направив понад 3 мільйони гривень на допомогу в боротьбі з коронавірусом в Одеській області.

1 мільйон 630 тисяч на установку кисневої станції

Банк «Південний» оплатив установку на базі Дунайської обласної лікарні в Ізмаїлі Одеської області медичної кисневої станції. Завдяки роботі станції кількість пацієнтів, які зможуть одночасно отримувати медичну допомогу, збільшиться з 12 до 150. Вона зможе обслуговувати три лікарні міста. 

500 тисяч гривень на апарат ШВЛ

Для однієї з лікарень Одеси банк придбав апарат штучної вентиляції легенів prisma VENT50-C вартістю понад 500 тисяч гривень. У режимі респіраторної підтримки апарат допоможе доставляти зволожений кисень в поєднанні зі стисненим повітрям пацієнтам зі швидкістю від 5 до 60 літрів в хвилину.

500 тисяч гривень на продуктові набори

Банк «Південний» виділив 500 тисяч гривень на продуктові набори для літніх людей від 80 років в Одеській області. Антикризовий оперативний штаб Одеської області «Одеса vs COVID» вже сформував групи волонтерів, які розвозять пенсіонерам ці набори.

450 тисяч гривень на покупку цистерни для рідкого кисню

Для однієї з лікарень Одеси банк придбав цистерну для рідкого кисню.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: