fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Банк «Південний» і Visa презентують нову преміальну платіжну картку Visa Signature

18/ 10/ 2019
    Банк «Південний» представляє новий пакет послуг «Безмеж» у поєднанні із преміальною платіжною карткою Visa Signature. Завдяки ексклюзивному дизайну та набору привілеїв та сервісів Visa Signature, перш за все, буде цікава тим, хто не уявляє життя без подорожей та комфорту. Новий пакет послуг «Безмеж» у поєднанні з карткою Visa Signature розроблений  з огляду на потреби мандрівників та людей, які завжди у русі. Картка пропонує набір зручних сервісів та переваг для туристів, починаючи з планування та організації поїздки до безпосередньо подорожі. Так, безпрецедентний набір послуг нового пакета включає: безкоштовний доступ до лаунжів в аеропортах по всьому світу; страхування для вас і членів вашої сім’ї; консьєрж-сервіс, що задовольнить ваші вибагливі побажання; швидку реєстрацію на рейс, здачу багажу, проходження контролю авіаційної безпеки та паспортного контролю в аеропорту «Бориспіль»; компенсацію в разі затримки рейсу чи багажу; знижки при бронюванні готелів, оренді авто, пропозиції від міжнародних брендів! А поки ви насолоджуєтесь приємним відпочинком, ваші цінності зберігаються у надійному банківському сейфі, а гроші працюють, адже на залишок «Ощадного рахунку» у гривнях нараховуються 12 % річних. Все це та багато іншого – в одному пакеті послуг «Безмеж»! З карткою Visa Signature одного світу замало – мерщій замовляйте Пакет послуг «Безмеж». Бажаємо вам гарної відпустки!

 

Банк «Південний» представляє новий пакет послуг «Безмеж» у поєднанні із преміальною платіжною карткою Visa Signature. Завдяки ексклюзивному дизайну та набору привілеїв та сервісів Visa Signature, перш за все, буде цікава тим, хто не уявляє життя без подорожей та комфорту.

Новий пакет послуг «Безмеж» у поєднанні з карткою Visa Signature розроблений  з огляду на потреби мандрівників та людей, які завжди у русі. Картка пропонує набір зручних сервісів та переваг для туристів, починаючи з планування та організації поїздки до безпосередньо подорожі.

Так, безпрецедентний набір послуг нового пакета включає:

  • безкоштовний доступ до лаунжів в аеропортах по всьому світу;
  • страхування для вас і членів вашої сім’ї;
  • консьєрж-сервіс, що задовольнить ваші вибагливі побажання;
  • швидку реєстрацію на рейс, здачу багажу, проходження контролю авіаційної безпеки та паспортного контролю в аеропорту «Бориспіль»;
  • компенсацію в разі затримки рейсу чи багажу;
  • знижки при бронюванні готелів, оренді авто, пропозиції від міжнародних брендів!

А поки ви насолоджуєтесь приємним відпочинком, ваші цінності зберігаються у надійному банківському сейфі, а гроші працюють, адже на залишок «Ощадного рахунку» у гривнях нараховуються 12 % річних.

Все це та багато іншого – в одному пакеті послуг «Безмеж»!

З карткою Visa Signature одного світу замало – мерщій замовляйте Пакет послуг «Безмеж». Бажаємо вам гарної відпустки!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: