fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Банк Кредит Дніпро — серед лідерів фінансового ринку за версією рейтингу «25 провідних банків України 2023»

13/ 12/ 2023
  8 грудня на Financial Club Awards-2023 названо лідерів фінансового ринку. За результатами щорічного дослідження «Фінансового клубу», Банк Кредит Дніпро увійшов до рейтингу «25 провідних банків України 2023» та посів лідерські позиції у 5-ти номінаціях. Зокрема, банк увійшов у ТОП-5 номінацій «Класичний депозит» та «Кредитні картки», а ще у ТОП-10 — у номінаціях «Кредит готівкою», «Кредити малому та середньому бізнесу, а також фізичним особам — підприємцям» та «Агрокредити». Банк продовжує працювати, кредитувати та надавати фінансові послуги, враховуючи ситуацію в країні та чітко бачить потреби своїх клієнтів, впевнений у своїх компетенціях на ринку та налагоджує партнерські стосунки. Утримання позицій Банку на ринку є результатом довіри клієнтів та злагодженої роботи професійної команди. Дослідження «25 провідних банків України 2023» — проєкт інформаційного агентства FINCLUB. Традиційно базою для аналізу рейтингу є щомісячні дані Національного банку, квартальна і річна звітність, а також внутрішня інформація банків, яка спеціально надається установами організатору дослідження. Вихідні дані збираються шляхом анкетування. У банків запитується інформація більш ніж за 120 показниками. У роботі над дослідженнями використовуються конфіденційні дані, якими банки діляться з організаторами. Деякі показники розраховуються спеціально для дослідження.  Детальніше — тут https://finclub.net/ua/ «Фінансовий клуб» нагородив лідерів банківського ринку (презентація)

8 грудня на Financial Club Awards-2023 названо лідерів фінансового ринку. За результатами щорічного дослідження «Фінансового клубу», Банк Кредит Дніпро увійшов до рейтингу «25 провідних банків України 2023» та посів лідерські позиції у 5-ти номінаціях.

Зокрема, банк увійшов у ТОП-5 номінацій «Класичний депозит» та «Кредитні картки», а ще у ТОП-10 — у номінаціях «Кредит готівкою», «Кредити малому та середньому бізнесу, а також фізичним особам — підприємцям» та «Агрокредити».

Банк продовжує працювати, кредитувати та надавати фінансові послуги, враховуючи ситуацію в країні та чітко бачить потреби своїх клієнтів, впевнений у своїх компетенціях на ринку та налагоджує партнерські стосунки. Утримання позицій Банку на ринку є результатом довіри клієнтів та злагодженої роботи професійної команди.

Дослідження «25 провідних банків України 2023» — проєкт інформаційного агентства FINCLUB. Традиційно базою для аналізу рейтингу є щомісячні дані Національного банку, квартальна і річна звітність, а також внутрішня інформація банків, яка спеціально надається установами організатору дослідження. Вихідні дані збираються шляхом анкетування. У банків запитується інформація більш ніж за 120 показниками. У роботі над дослідженнями використовуються конфіденційні дані, якими банки діляться з організаторами. Деякі показники розраховуються спеціально для дослідження. 

Детальніше — тут https://finclub.net/ua/

«Фінансовий клуб» нагородив лідерів банківського ринку (презентація)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: