fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Банк Кредит Дніпро реалізує державну програму «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва»

29/ 05/ 2024
  Банк Кредит Дніпро приєднався до державної програми «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва». Відтепер клієнти Банку з аграрного сектору мають змогу отримати компенсацію у розмірі 25% вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва. Участь у програмі дасть можливість підтримати національного виробника у придбанні продукції та товарів, вироблених в Україні. У програмі можуть взяти участь юридичні та фізичні особи-підприємці, основною діяльністю яких є постачання сільськогосподарських товарів, які придбали або планують придбати сільськогосподарську техніку та обладнання за допомогою кредитних чи власних коштів через поточні рахунки, відкриті у Банку Кредит Дніпро. Щоб отримати компенсацію, необхідно обрати постачальника з переліку, опублікованому на сайті Мінекономіки, придбати сільськогосподарську техніку чи обладнання вітчизняного виробництва через Банк і подати до Банку Кредит Дніпро заявку та підтверджуючі документи. Деталі тут: https://creditdnepr.com.ua/biznesu/rishennya-dlya-agrobiznesu/finansuvannya-agrobiznesu/kompensaciya-25-vartosti-prydbanoyi

Банк Кредит Дніпро приєднався до державної програми «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва». Відтепер клієнти Банку з аграрного сектору мають змогу отримати компенсацію у розмірі 25% вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва. Участь у програмі дасть можливість підтримати національного виробника у придбанні продукції та товарів, вироблених в Україні.

У програмі можуть взяти участь юридичні та фізичні особи-підприємці, основною діяльністю яких є постачання сільськогосподарських товарів, які придбали або планують придбати сільськогосподарську техніку та обладнання за допомогою кредитних чи власних коштів через поточні рахунки, відкриті у Банку Кредит Дніпро.

Щоб отримати компенсацію, необхідно обрати постачальника з переліку, опублікованому на сайті Мінекономіки, придбати сільськогосподарську техніку чи обладнання вітчизняного виробництва через Банк і подати до Банку Кредит Дніпро заявку та підтверджуючі документи.

Деталі тут: https://creditdnepr.com.ua/biznesu/rishennya-dlya-agrobiznesu/finansuvannya-agrobiznesu/kompensaciya-25-vartosti-prydbanoyi

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: