fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Банк Кредит Дніпро приєднався до Національної мережі «РАЗОМ»

27/ 05/ 2024
  Банк Кредит Дніпро став членом добровільного об’єднання роботодавців (підприємців), які ставлять за мету сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю. Банк Кредит Дніпро як члени Національної мережі у своїй діяльності, спрямованій на забезпечення прав та можливостей осіб з інвалідністю у сфері праці, дотримуються наступних принципів: Поваги та дотримання прав осіб з інвалідністю у сфері праці — всіляко заохочувати та поважати права осіб з інвалідністю у сфері праці шляхом підвищення обізнаності та боротьби зі стигмою та стереотипами, з якими стикаються особи з інвалідністю на робочих місцях та поза ними. Недопущення дискримінації — розробити політику та впроваджувати практики, які захищають осіб з інвалідністю від усіх видів дискримінації на робочих місцях. Забезпечення доступності — поступово зробити приміщення компанії та комунікацію з персоналом доступними для всіх осіб з інвалідністю, у тому числі шляхом розумного пристосування та універсального дизайну робочих місць. Забезпечення рівності ставлення та можливостей — сприяти рівному поводженню та забезпеченню рівних можливостей для осіб з інвалідністю в процесі найму, на робочому місці, під час професійного навчання та навчання на виробництві, збереження роботи, розвитку кар’єри та інших відповідних умов працевлаштування. Дотримання конфіденційності — поважати конфіденційність особистої інформації особи з інвалідністю у сфері праці. Збереження роботи — вживати відповідних заходів, щоб дозволити працівникам, які отримали інвалідність, зберегти роботу або отримати іншу підходящу. Співпраця з партнерами — співпрацювати з роботодавцями та національними бізнес-мережами, які опікуються захистом прав осіб з інвалідністю, зокрема, їх працевлаштуванням. Обмін знаннями — поширювати інформацію про зусилля компанії щодо сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю для всіх відповідних зацікавлених сторін. Нагадаємо, раніше Банк Кредит Дніпро приєднався до Хартії з фінансової інклюзії та реінтеграції ветеранів, укладання якої ініціювали Національний банк та Європейський банк реконструкції та розвитку у межах спільного Меморандуму про взаєморозуміння. Меморандум між НБУ та ЄБРР передбачає співпрацю установ задля забезпечення згуртованості фінансового сектору у питаннях впровадження стандартів інклюзивної діяльності та послуг, підтримки та ресоціалізації ветеранів війни в Україні. Національна мережа «Разом» була створена відповідно до Рішення Ради Конфедерації роботодавців України у вересні 2023 р. Метою діяльності якої є об’єднати бізнес України заради працевлаштування людей з інвалідністю. Принципи побудови Національної мережі відповідають принципам Глобальної мережі Міжнародної організації праці «Бізнес та особи з інвалідністю» (The ILO Global Business and Disability Network), яка об’єднує більше 40 країн світу, до якої у грудні 2023 р. приєдналася Національна мережа «Разом». Продовжуємо працювати заради українців та України!

Банк Кредит Дніпро став членом добровільного об’єднання роботодавців (підприємців), які ставлять за мету сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю.

Банк Кредит Дніпро як члени Національної мережі у своїй діяльності, спрямованій на забезпечення прав та можливостей осіб з інвалідністю у сфері праці, дотримуються наступних принципів:

  • Поваги та дотримання прав осіб з інвалідністю у сфері праці — всіляко заохочувати та поважати права осіб з інвалідністю у сфері праці шляхом підвищення обізнаності та боротьби зі стигмою та стереотипами, з якими стикаються особи з інвалідністю на робочих місцях та поза ними.
  • Недопущення дискримінації — розробити політику та впроваджувати практики, які захищають осіб з інвалідністю від усіх видів дискримінації на робочих місцях.
  • Забезпечення доступності — поступово зробити приміщення компанії та комунікацію з персоналом доступними для всіх осіб з інвалідністю, у тому числі шляхом розумного пристосування та універсального дизайну робочих місць.
  • Забезпечення рівності ставлення та можливостей — сприяти рівному поводженню та забезпеченню рівних можливостей для осіб з інвалідністю в процесі найму, на робочому місці, під час професійного навчання та навчання на виробництві, збереження роботи, розвитку кар’єри та інших відповідних умов працевлаштування.
  • Дотримання конфіденційності — поважати конфіденційність особистої інформації особи з інвалідністю у сфері праці.
  • Збереження роботи — вживати відповідних заходів, щоб дозволити працівникам, які отримали інвалідність, зберегти роботу або отримати іншу підходящу.
  • Співпраця з партнерами — співпрацювати з роботодавцями та національними бізнес-мережами, які опікуються захистом прав осіб з інвалідністю, зокрема, їх працевлаштуванням.
  • Обмін знаннями — поширювати інформацію про зусилля компанії щодо сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю для всіх відповідних зацікавлених сторін.

Нагадаємо, раніше Банк Кредит Дніпро приєднався до Хартії з фінансової інклюзії та реінтеграції ветеранів, укладання якої ініціювали Національний банк та Європейський банк реконструкції та розвитку у межах спільного Меморандуму про взаєморозуміння. Меморандум між НБУ та ЄБРР передбачає співпрацю установ задля забезпечення згуртованості фінансового сектору у питаннях впровадження стандартів інклюзивної діяльності та послуг, підтримки та ресоціалізації ветеранів війни в Україні.

Національна мережа «Разом» була створена відповідно до Рішення Ради Конфедерації роботодавців України у вересні 2023 р. Метою діяльності якої є об’єднати бізнес України заради працевлаштування людей з інвалідністю.

Принципи побудови Національної мережі відповідають принципам Глобальної мережі Міжнародної організації праці «Бізнес та особи з інвалідністю» (The ILO Global Business and Disability Network), яка об’єднує більше 40 країн світу, до якої у грудні 2023 р. приєдналася Національна мережа «Разом».

Продовжуємо працювати заради українців та України!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: