fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Банк Кредит Дніпро провів уроки «Омріяна професія – банкір» в Дніпрі, Ужгороді та Білій Церкві

31/ 05/ 2024
    Банк долучився до освітнього проєкту «Омріяна професія — банкір», що проводився Національним банком України спільно з Міністерством освіти та науки України з 20 до 31 травня. Так, співробітники банку провели уроки фінансової грамотності для учнів Білоцерківської гімназії, середньої загальноосвітньої школи №140 у Дніпрі та Ужгородського ліцею ім. В.С. Гренджі-Донського. Колеги зарядили своєю енергією та любов’ю до банківської справи і школярів, і вчителів. Ознайомили з професією банкіра та її цінностями, розповідали про наш банк, роль банків в розвитку економіки та житті українців в цілому, відповідали на безліч запитань дітей. В свою чергу наші колеги надихнулися та отримали велике задоволенні від зустрічі з дітьми. Разом розвиваймо фінансову культуру України! Не втомлюємося навчати дітей фінансової грамотності. Діти, наше майбутнє!
01/

 

Банк долучився до освітнього проєкту «Омріяна професія — банкір», що проводився Національним банком України спільно з Міністерством освіти та науки України з 20 до 31 травня.

Так, співробітники банку провели уроки фінансової грамотності для учнів Білоцерківської гімназії, середньої загальноосвітньої школи №140 у Дніпрі та Ужгородського ліцею ім. В.С. Гренджі-Донського.

Колеги зарядили своєю енергією та любов’ю до банківської справи і школярів, і вчителів. Ознайомили з професією банкіра та її цінностями, розповідали про наш банк, роль банків в розвитку економіки та житті українців в цілому, відповідали на безліч запитань дітей. В свою чергу наші колеги надихнулися та отримали велике задоволенні від зустрічі з дітьми.

Разом розвиваймо фінансову культуру України!

Не втомлюємося навчати дітей фінансової грамотності. Діти, наше майбутнє!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: