fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Банк Кредит Дніпро підписав меморандум щодо кредитування відновлення енергетичної інфраструктури

26/ 06/ 2024
  У відповідь на існуючі виклики Банк Кредит Дніпро разом з Незалежною асоціацією банків України та 17-ма провідними комерційними банками підписали меморандум банківського кредитування проєктів з відновлення енергетичної інфраструктури. «Україна має стратегічну потребу у забезпеченні енергетичної незалежності, створенні стійкої та ефективної енергетичної інфраструктури, необхідності розвитку відновлюваних джерел енергетики», – прокоментував Сергій Панов, Голова Правління Банку Кредит Дніпро, – «Працюємо разом зі всією банківською спільнотою над відбудовою енергетичної інфраструктури», – додав він. Фінансові пропозиції розроблені таким чином, щоб відповідати різним потребам суб’єктів підприємництва від мікро та малих підприємств до середнього і великого бізнесу. Напрямками фінансування можуть бути проєкти з будівництва сонячних, вітрових, біогазових станцій, біомаси, газотурбінних та газопоршневих електростанцій, промислові акумуляторні батареї, високоманеврені, накопичувані, когенерації тощо. Основний продукт – «інвестиційне кредитування» як ключовий для забезпечення оперативного та результативного фінансування ініціатив, які відповідають актуальним потребам ринку.

У відповідь на існуючі виклики Банк Кредит Дніпро разом з Незалежною асоціацією банків України та 17-ма провідними комерційними банками підписали меморандум банківського кредитування проєктів з відновлення енергетичної інфраструктури.

«Україна має стратегічну потребу у забезпеченні енергетичної незалежності, створенні стійкої та ефективної енергетичної інфраструктури, необхідності розвитку відновлюваних джерел енергетики», – прокоментував Сергій Панов, Голова Правління Банку Кредит Дніпро, – «Працюємо разом зі всією банківською спільнотою над відбудовою енергетичної інфраструктури», – додав він.

Фінансові пропозиції розроблені таким чином, щоб відповідати різним потребам суб’єктів підприємництва від мікро та малих підприємств до середнього і великого бізнесу. Напрямками фінансування можуть бути проєкти з будівництва сонячних, вітрових, біогазових станцій, біомаси, газотурбінних та газопоршневих електростанцій, промислові акумуляторні батареї, високоманеврені, накопичувані, когенерації тощо.

Основний продукт – «інвестиційне кредитування» як ключовий для забезпечення оперативного та результативного фінансування ініціатив, які відповідають актуальним потребам ринку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: