fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Банк Кредит Дніпро перерахував 1 000 000 грн на відновлення НДСЛ «ОХМАТДИТ»

08/ 07/ 2024
  Банк Кредит Дніпро перерахував 1 000 000 грн Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит» для відновлення закладу, покриття збитків, надання допомоги постраждалим та врегулювання інших негативних наслідків внаслідок чергового ракетного удару з боку росії, здійсненого ранком 8 липня 2024 року. Додатково команда банку в рамках програми корпоративного волонтерства відкрила благодійний збір для адресної допомоги постраждалим в лікарні. Охматдит – найбільша дитяча лікарня України, в якій щодня висококваліфіковані лікарі борються за життя маленьких українців, щорічно проводять лікування до 20 тисяч дітей та виконують близько 10 тисяч операцій.  Нагадуємо, що з 2022 року Банк Кредит Дніпро підтримує Балаклійську багатопрофільну лікарню інтенсивного лікування, яку було значно пошкоджено та розграбовано під час окупації. Зокрема, Банк обладнав реанімаційні палати в лікарні.  Вистоїмо та подолаємо всі випробування.  Україна переможе!

Банк Кредит Дніпро перерахував 1 000 000 грн Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит» для відновлення закладу, покриття збитків, надання допомоги постраждалим та врегулювання інших негативних наслідків внаслідок чергового ракетного удару з боку росії, здійсненого ранком 8 липня 2024 року.

Додатково команда банку в рамках програми корпоративного волонтерства відкрила благодійний збір для адресної допомоги постраждалим в лікарні.

Охматдит – найбільша дитяча лікарня України, в якій щодня висококваліфіковані лікарі борються за життя маленьких українців, щорічно проводять лікування до 20 тисяч дітей та виконують близько 10 тисяч операцій. 

Нагадуємо, що з 2022 року Банк Кредит Дніпро підтримує Балаклійську багатопрофільну лікарню інтенсивного лікування, яку було значно пошкоджено та розграбовано під час окупації. Зокрема, Банк обладнав реанімаційні палати в лікарні. 

Вистоїмо та подолаємо всі випробування. 

Україна переможе!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: