fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Банк Кредит Дніпро обладнав новий сквер для відпочинку містян на Трухановому острові

08/ 07/ 2024
    До Дня Дніпра в Україні – 7 липня 2024 року -  Банк Кредит Дніпро обладнав сквер для відпочинку містян на Трухановому острові у Києві. Труханів острів як частина річки Дніпро є важливим елементом природної, культурної та рекреаційної спадщини Києва. Щодня десятки тисяч українців приїжджають туди задля прогулянок, заняття спортом та проведення різноманітних заходів. Новий сквер знаходиться вздовж стежки «Труханів трейл», неподалік траси та водного каналу – співробітники Банку Кредит Дніпро облагородили територію та встановили дерев’яні лавки біля води. Відтепер кияни мають ще одне мальовниче місце на острові, щоб насолодитися гарним краєвидом та мати можливість відпочити на природі. «Як річка Дніпро надає життя містам та селам на своєму шляху, так і наш банк сприяє економічному та соціальному розвитку України, – сказав Сергій Панов, Голова Правління Банку Кредит Дніпро,– «Ми з командою вирішили своїми силами обладнати на Трухановому острові місце для відновлення сил та позитивної енергії, яка так потрібна всім українцям – і особливо зараз.» – додав Сергій Панов. Нагадаємо, що 7 липня виповнилося 31 рік Банку Кредит Дніпро. Це вже третій день народження, який банк зустрічає в період повномасштабної війни. Команда Банку разом з клієнтами та партнерами робить маленькі та великі кроки задля перемоги України, банк залишається надійним фінансовим партнером для бізнесу та українців, вкладає вагомий внесок у розвиток економіки нашої держави і активно реалізує соціальні та благодійні ініціативи.
01/

 

До Дня Дніпра в Україні – 7 липня 2024 року –  Банк Кредит Дніпро обладнав сквер для відпочинку містян на Трухановому острові у Києві.

Труханів острів як частина річки Дніпро є важливим елементом природної, культурної та рекреаційної спадщини Києва. Щодня десятки тисяч українців приїжджають туди задля прогулянок, заняття спортом та проведення різноманітних заходів.

Новий сквер знаходиться вздовж стежки «Труханів трейл», неподалік траси та водного каналу – співробітники Банку Кредит Дніпро облагородили територію та встановили дерев’яні лавки біля води. Відтепер кияни мають ще одне мальовниче місце на острові, щоб насолодитися гарним краєвидом та мати можливість відпочити на природі.

«Як річка Дніпро надає життя містам та селам на своєму шляху, так і наш банк сприяє економічному та соціальному розвитку України, – сказав Сергій Панов, Голова Правління Банку Кредит Дніпро,– «Ми з командою вирішили своїми силами обладнати на Трухановому острові місце для відновлення сил та позитивної енергії, яка так потрібна всім українцям – і особливо зараз.» – додав Сергій Панов.

Нагадаємо, що 7 липня виповнилося 31 рік Банку Кредит Дніпро. Це вже третій день народження, який банк зустрічає в період повномасштабної війни. Команда Банку разом з клієнтами та партнерами робить маленькі та великі кроки задля перемоги України, банк залишається надійним фінансовим партнером для бізнесу та українців, вкладає вагомий внесок у розвиток економіки нашої держави і активно реалізує соціальні та благодійні ініціативи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: