fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Банк Альянс отримав нагороди у трьох номінаціях

16/ 11/ 2021
  «Банк №1 за кредитним програмами для аграріїв», «Найкращий SME Bank» та «Лідер динамічного кредитування за 10 років» - нові статуси, що отримав Банк Альянс за минулий тиждень. Проведення щорічного конкурсу у банківській сфері – це підведення підсумків та досягнень цього року. Саме тому XIII КОНКУРС «БАНК РОКУ - 2021» - одна з найочікуваніших подій листопада. На конкурсі Міжнародний Фінансовий Клуб «БАНКИРЪ» визначає найсильніші фінансові установи року в обраних номінаціях.   І 10 листопада, на церемонії нагородженні, Банк Альянс було визнано переможцем у двох номінаціях: «Банк №1 за кредитним програмами для аграріїв», «Найкращий SME Bank». А вже 11 листопада ми вітали Незалежну асоціацію банків України з 10-річчям. На святкуванні ювілею НАБУ нагородила найбільш активні банки, що підтримували Асоціацію від початку заснування і брали участь у спільній розбудові банківської сфери. Юлія Фролова, Голова Правління Банку Альянс, отримала урочисту подяку та нагороду банку у номінації: «Лідер динамічного кредитування за 10 років». Дякуємо за довіру та важливу відзнаку! Не зупиняємося на досягнутому та ставимо амбітні цілі на майбутній рік.

«Банк №1 за кредитним програмами для аграріїв», «Найкращий SME Bank» та «Лідер динамічного кредитування за 10 років» – нові статуси, що отримав Банк Альянс за минулий тиждень.

Проведення щорічного конкурсу у банківській сфері – це підведення підсумків та досягнень цього року. Саме тому XIII КОНКУРС «БАНК РОКУ – 2021» – одна з найочікуваніших подій листопада. На конкурсі Міжнародний Фінансовий Клуб «БАНКИРЪ» визначає найсильніші фінансові установи року в обраних номінаціях.  

І 10 листопада, на церемонії нагородженні, Банк Альянс було визнано переможцем у двох номінаціях:

  • «Банк №1 за кредитним програмами для аграріїв»,
  • «Найкращий SME Bank».

А вже 11 листопада ми вітали Незалежну асоціацію банків України з 10-річчям. На святкуванні ювілею НАБУ нагородила найбільш активні банки, що підтримували Асоціацію від початку заснування і брали участь у спільній розбудові банківської сфери. Юлія Фролова, Голова Правління Банку Альянс, отримала урочисту подяку та нагороду банку у номінації:

  • «Лідер динамічного кредитування за 10 років».

Дякуємо за довіру та важливу відзнаку! Не зупиняємося на досягнутому та ставимо амбітні цілі на майбутній рік.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: