fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

BAKOTECH став партнером всесвітньо відомого виробника SentinelOne

05/ 10/ 2023
  SentinelOne — компанія, яка займається розробкою автономної платформи кібербезпеки для розширеного виявлення та реагування (XDR). Технологія дозволяє вийти за межі кінцевої точки завдяки наскрізній корпоративній видимості, захисту та реагуванню на загрози. Головний продукт вендора — Singularity™️ XDR, який дає командам безпеки змогу переглядати дані, зібрані різними рішеннями безпеки з усіх платформ, включно з кінцевими точками, хмарними робочими середовищами, мережевими пристроями, електронною поштою, ідентифікаційними даними тощо, на єдиній інформаційній панелі. Як результат — зниження відсотка інцидентів та забезпечення видимості у кожному куточку підприємства. Відкрийте для себе силу автономності за допомогою Singularity XDR!  Дізнайтесь більше про SentinelOne за посиланням: https://bit.ly/48IGCz2

SentinelOne — компанія, яка займається розробкою автономної платформи кібербезпеки для розширеного виявлення та реагування (XDR). Технологія дозволяє вийти за межі кінцевої точки завдяки наскрізній корпоративній видимості, захисту та реагуванню на загрози.

Головний продукт вендора — Singularity™️ XDR, який дає командам безпеки змогу переглядати дані, зібрані різними рішеннями безпеки з усіх платформ, включно з кінцевими точками, хмарними робочими середовищами, мережевими пристроями, електронною поштою, ідентифікаційними даними тощо, на єдиній інформаційній панелі.

Як результат — зниження відсотка інцидентів та забезпечення видимості у кожному куточку підприємства.

Відкрийте для себе силу автономності за допомогою Singularity XDR! 

Дізнайтесь більше про SentinelOne за посиланням: https://bit.ly/48IGCz2

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: