fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Baker Tilly Ukraine» завершили проведення річного аудиту Альянс Банку за 2021 рік

30/ 06/ 2022
  24 червня Альянс Банк завершив проведення річного аудиту фінансової звітності за 2021 рік.  Альянс Банк щороку затверджує фінансову звітність відповідно до вимог Міжнародних стандартів фінансової звітності та нормативно-правових актів Національного банку України. Річний аудит дає змогу надати нашим клієнтам достовірну та неупереджену інформації про активи, зобовязання, капітал, прибуток та видатки банку. У якості незалежного зовнішнього аудитора в цьому році виступила компанія «Baker Tilly Ukraine» – українська компанія, що надає послуги в сфері аудиту, одна з лідерів на національному ринку, незалежний член міжнародної мережі Baker Tilly International. Згідно з висновком незалежного аудитора фінансова звітність банку достовірно відображає фінансовий стан, результати і грошові потоки Альянс Банку станом на 31 грудня 2021 року. Відзначимо, що зростання валюти балансу перевищило 4 млрд грн (+36%), а прибуток за результатами року сягнув рекордного значення 331 млн грн. Фактичне значення показника адекватності капіталу станом на 01.01.2021 року більш ніж удвічі перевищило нормативне значення, що встановлюється Національним Банком України (20.6% проти 10.0% відповідно). Річний аудит провели відповідно до Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність», прийнятих Стандартів аудиту та етики Міжнародної федерації бухгалтерів.

24 червня Альянс Банк завершив проведення річного аудиту фінансової звітності за 2021 рік. 

Альянс Банк щороку затверджує фінансову звітність відповідно до вимог Міжнародних стандартів фінансової звітності та нормативно-правових актів Національного банку України. Річний аудит дає змогу надати нашим клієнтам достовірну та неупереджену інформації про активи, зобов’язання, капітал, прибуток та видатки банку.

У якості незалежного зовнішнього аудитора в цьому році виступила компанія «Baker Tilly Ukraine» – українська компанія, що надає послуги в сфері аудиту, одна з лідерів на національному ринку, незалежний член міжнародної мережі Baker Tilly International.

Згідно з висновком незалежного аудитора фінансова звітність банку достовірно відображає фінансовий стан, результати і грошові потоки Альянс Банку станом на 31 грудня 2021 року. Відзначимо, що зростання валюти балансу перевищило 4 млрд грн (+36%), а прибуток за результатами року сягнув рекордного значення 331 млн грн. Фактичне значення показника адекватності капіталу станом на 01.01.2021 року більш ніж удвічі перевищило нормативне значення, що встановлюється Національним Банком України (20.6% проти 10.0% відповідно).

Річний аудит провели відповідно до Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність», прийнятих Стандартів аудиту та етики Міжнародної федерації бухгалтерів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: