fbpx

Baker McKenzie відтепер юридичний партнер Комітету інформаційних технологій Європейської Бізнес Асоціації

13/ 12/ 2019
  Ми щиро раді вітати нашого нового юридичного партнера ІТ Комітету Європейської Бізнес Асоціації – Столяренко Олексія, голову IT/TMT практики, Baker McKenzie. Ми впевнені, що наша співпраця буде плідною та успішною для перспективного і галопуючого у своєму розвитку українського ІТ сектору. Адже він має величезний потенціал щоб стати найважливішою індустрією в економіці країни за допомогою підтримки уряду та наших спільних зусиль. Водночас ми хочемо подякувати Vasil Kisil & Partners за професійну юридичну підтримку ІТ Комітету Європейської Бізнес Асоціації протягом останніх років.

Ми щиро раді вітати нашого нового юридичного партнера ІТ Комітету Європейської Бізнес Асоціації – Столяренко Олексія, голову IT/TMT практики, Baker McKenzie.

Ми впевнені, що наша співпраця буде плідною та успішною для перспективного і галопуючого у своєму розвитку українського ІТ сектору. Адже він має величезний потенціал щоб стати найважливішою індустрією в економіці країни за допомогою підтримки уряду та наших спільних зусиль.

Водночас ми хочемо подякувати Vasil Kisil & Partners за професійну юридичну підтримку ІТ Комітету Європейської Бізнес Асоціації протягом останніх років.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: