fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

B2B зустріч Асоціації у Дніпрі з бізнес-делегацією Бельгії та Люксембургу

25/ 05/ 2018
    У середу, 25 квітня, до Дніпра завітала торгово-економічна місія Бельгії та Люксембургу, у складі 6 компаній, представників Люксембурзької торгово-промислової палати та Валлонського агентства з експорту та інвестицій, щоб у форматі B2B зустрічей зробити перші кроки до налагодження співпраці з дніпровськими компаніями. Під час заходу також був представлений план розвитку регіону та міста, зокрема багато говорили про створення індустріального парку на Дніпропетровщині та відновлювальну енергетику. Переговори пройшли достатньо плідно, тож сподіваємося на майбутню співпрацю та двосторонній розвитокекономічних відносин.
01/

 

У середу, 25 квітня, до Дніпра завітала торгово-економічна місія Бельгії та Люксембургу, у складі 6 компаній, представників Люксембурзької торгово-промислової палати та Валлонського агентства з експорту та інвестицій, щоб у форматі B2B зустрічей зробити перші кроки до налагодження співпраці з дніпровськими компаніями. Під час заходу також був представлений план розвитку регіону та міста, зокрема багато говорили про створення індустріального парку на Дніпропетровщині та відновлювальну енергетику.

Переговори пройшли достатньо плідно, тож сподіваємося на майбутню співпрацю та двосторонній розвитокекономічних відносин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: