fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Автопарк компанії «Небесна Криниця» розширено

11/ 06/ 2018
  Травень став знаковим місяцем для автопарку нашої компанії – він поповнився десятьма новими автомобілями. Це сучасні п’ятитонні вантажівки від компанії Isuzu, які є втіленням справжньої японської якості. Декілька слів про них: вантажівки обладнані термобудками, які зимою не дозволяють воді замерзати, а влітку – нагріватися; всередині автомобілів все підготовлено для автоматичного завантаження бутлів в сітках. Бутлі складаються в сітки на виробництві по 32 штуки; процес завантаження-розвантаження бутлів за допомогою електронавантажувача триває не довше чотирьох хвилин; місткість нових автомобілів – 200 бутлів. Крім того, всередині є окреме місце для додаткових товарів і обладнання. Вантажівки Isuzu значно розширили логістичні можливості компанії «Небесна Криниця». Наші клієнти уже користуються всіма перевагами доставки новими транспортними засобами. Директор з розвитку Євгенія Кривоніс заявила, що запорукою висококласного сервісу компанії «Небесна Криниця» є не лише сучасні автомобілі, але й якісна логістика. «Наш автопарк оснащений GPS-датчиками, які дають можливість автоматизувати процес управління перевезеннями. Відстеження місцезнаходження транспортних засобів дозволяє контролювати маршрут доставки та її своєчасність. Програмне забезпечення ввечері розробляє оптимальний маршрут слідування для кожного водія. В цьому процесі враховується бажаний час доставки вантажу до адресата та оптимізація пробігу. Таким чином, і клієнт отримує товари вчасно, і компанії вдається уникнути перевитрат пального» – відзначила Євгенія. Головна ціль компанії «Небесна Криниця» – бути прикладом безкомпромісно високої якості в усіх аспектах. Саме тому велика увага приділяється навіть найменшим деталям. Ми слідкуємо, щоб всім стандартам відповідала не лише продукція, але і логістичні інструменти. «Небесна Криниця» віддає перевагу новим автомобілям. Використовуючи їх, ми можемо бути впевнені, що транспортний засіб не зламається і не зірве доставку клієнту. Крім того, нові автомобілі відмінно виглядають. Вони – не лише обличчя нашої компанії, але і показник того, що в своїй діяльності ми використовуємо лише найкраще. Саме за це нас цінують і нам довіряють багаточисленні клієнти по всьому Києву. Тепер автопарк «Небесна Криниця» представлений 60 автомобілями. В списку транспортних засобів – моделі Isuzu та Hyundai, які найкраще підходять для перевезення вантажів наших габаритів. За кермо автомобілів сідають 150 досвідчених водіїв-експедиторів. Вони гарантують вчасну доставку та збереження вантажу в відмінному стані. Сучасні автомобілі й висококваліфіковані кадри – одна із запорук успіху компанії «Небесна Криниця». Тисячі клієнтів переконалися в нашому професіоналізмі. Чому б вам не стати одним з них? Замовте товар зі списку представлених на сайті, і його вам абсолютно безкоштовно доставить наш новенький Isuzu!

Травень став знаковим місяцем для автопарку нашої компанії – він поповнився десятьма новими автомобілями. Це сучасні п’ятитонні вантажівки від компанії Isuzu, які є втіленням справжньої японської якості. Декілька слів про них:

  • вантажівки обладнані термобудками, які зимою не дозволяють воді замерзати, а влітку – нагріватися;
  • всередині автомобілів все підготовлено для автоматичного завантаження бутлів в сітках. Бутлі складаються в сітки на виробництві по 32 штуки;
  • процес завантаження-розвантаження бутлів за допомогою електронавантажувача триває не довше чотирьох хвилин;
  • місткість нових автомобілів – 200 бутлів. Крім того, всередині є окреме місце для додаткових товарів і обладнання.

Вантажівки Isuzu значно розширили логістичні можливості компанії «Небесна Криниця». Наші клієнти уже користуються всіма перевагами доставки новими транспортними засобами.

Директор з розвитку Євгенія Кривоніс заявила, що запорукою висококласного сервісу компанії «Небесна Криниця» є не лише сучасні автомобілі, але й якісна логістика. «Наш автопарк оснащений GPS-датчиками, які дають можливість автоматизувати процес управління перевезеннями. Відстеження місцезнаходження транспортних засобів дозволяє контролювати маршрут доставки та її своєчасність. Програмне забезпечення ввечері розробляє оптимальний маршрут слідування для кожного водія. В цьому процесі враховується бажаний час доставки вантажу до адресата та оптимізація пробігу. Таким чином, і клієнт отримує товари вчасно, і компанії вдається уникнути перевитрат пального» – відзначила Євгенія.

Головна ціль компанії «Небесна Криниця» – бути прикладом безкомпромісно високої якості в усіх аспектах. Саме тому велика увага приділяється навіть найменшим деталям. Ми слідкуємо, щоб всім стандартам відповідала не лише продукція, але і логістичні інструменти.

«Небесна Криниця» віддає перевагу новим автомобілям. Використовуючи їх, ми можемо бути впевнені, що транспортний засіб не зламається і не зірве доставку клієнту. Крім того, нові автомобілі відмінно виглядають. Вони – не лише обличчя нашої компанії, але і показник того, що в своїй діяльності ми використовуємо лише найкраще. Саме за це нас цінують і нам довіряють багаточисленні клієнти по всьому Києву.

Тепер автопарк «Небесна Криниця» представлений 60 автомобілями. В списку транспортних засобів – моделі Isuzu та Hyundai, які найкраще підходять для перевезення вантажів наших габаритів. За кермо автомобілів сідають 150 досвідчених водіїв-експедиторів. Вони гарантують вчасну доставку та збереження вантажу в відмінному стані.

Сучасні автомобілі й висококваліфіковані кадри – одна із запорук успіху компанії «Небесна Криниця». Тисячі клієнтів переконалися в нашому професіоналізмі. Чому б вам не стати одним з них? Замовте товар зі списку представлених на сайті, і його вам абсолютно безкоштовно доставить наш новенький Isuzu!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: