fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«АВ метал груп» розгорнула пункти незламності для українців

19/ 12/ 2022
  Масовані удари рашистів по критичній інфраструктурі України призвели до перебоїв з електропостачанням майже у всіх містах та селах. Під час одного з останніх масштабних обстрілів Україна поринула у пітьму, також без електроенергії стало неможливим водо- та теплопостачання. Виникли проблеми й з мобільною мережею. Ситуацію вдалося стабілізувати, але вона досі залишається критичною. До того ж велика ймовірність повторних ракетних атак на інфраструктуру. Саме тому в Україні вже розгорнули багато ПУНКТІВ НЕЗЛАМНОСТІ й продовжують їх створювати далі. Робота цих пунктів активується в разі тривалої відсутності електрики. Як соціально-відповідальний бізнес, мережа металосервісних центрів «АВ метал груп» паралельно розгорнула свої “острівці” допомоги для людей на базі своїх приміщень. Там за відсутності електрики працюють генератори та надається можливість підзарядки мобільних телефонів, передбачені тепло, вода, чай або кава, мікрохвильовка, електрика, мобільний звязок, інтернет, місце для відпочинку. Також на деяких торгових точках ми розгорнули центри електродопомоги, де можна підзарядити гаджети. Дізнатися карту розташування ПУНКТІВ НЕЗЛАМНОСТІ від «АВ метал груп» можна на сайті: https://avmg.ua/ та за телефоном контакт-центру: 0 800 30 33 70.   Блекаут, який українці пережили напередодні, навряд чи останній, попереду – тривала зима, тож ПУНКТІВ НЕЗЛАМНОСТІ будуть актуальні. Ми розуміємо, що коли робиш щось корисне та бачиш результат і людей, яким допомагаєш, це надає впевненості в тому, що ми, як країна та як суспільство, зможемо все, та якнайшвидше переможемо ворога. Глобально ми мріємо про те саме, про що й десятки мільйонів інших українців – про перемогу. А потім в нас буде дуже багато роботи по відбудові нашої країни! Закликаємо наших партнерів та клієнтів підтримувати та долучатися до соціальних ініціатив, адже війна закінчиться, а партнерські спільноти залишаться. Як і звичка об’єднуватися в складний момент та допомагати один одному! Разом до перемоги! Слава Україні!

Масовані удари рашистів по критичній інфраструктурі України призвели до перебоїв з електропостачанням майже у всіх містах та селах. Під час одного з останніх масштабних обстрілів Україна поринула у пітьму, також без електроенергії стало неможливим водо- та теплопостачання. Виникли проблеми й з мобільною мережею. Ситуацію вдалося стабілізувати, але вона досі залишається критичною. До того ж велика ймовірність повторних ракетних атак на інфраструктуру. Саме тому в Україні вже розгорнули багато ПУНКТІВ НЕЗЛАМНОСТІ й продовжують їх створювати далі. Робота цих пунктів активується в разі тривалої відсутності електрики.

Як соціально-відповідальний бізнес, мережа металосервісних центрів «АВ метал груп» паралельно розгорнула свої “острівці” допомоги для людей на базі своїх приміщень. Там за відсутності електрики працюють генератори та надається можливість підзарядки мобільних телефонів, передбачені тепло, вода, чай або кава, мікрохвильовка, електрика, мобільний зв’язок, інтернет, місце для відпочинку.

Також на деяких торгових точках ми розгорнули центри електродопомоги, де можна підзарядити гаджети.

Дізнатися карту розташування ПУНКТІВ НЕЗЛАМНОСТІ від «АВ метал груп» можна на сайті: https://avmg.ua/ та за телефоном контакт-центру: 0 800 30 33 70.

 

Блекаут, який українці пережили напередодні, навряд чи останній, попереду – тривала зима, тож ПУНКТІВ НЕЗЛАМНОСТІ будуть актуальні. Ми розуміємо, що коли робиш щось корисне та бачиш результат і людей, яким допомагаєш, це надає впевненості в тому, що ми, як країна та як суспільство, зможемо все, та якнайшвидше переможемо ворога. Глобально ми мріємо про те саме, про що й десятки мільйонів інших українців – про перемогу. А потім в нас буде дуже багато роботи по відбудові нашої країни!

Закликаємо наших партнерів та клієнтів підтримувати та долучатися до соціальних ініціатив, адже війна закінчиться, а партнерські спільноти залишаться. Як і звичка об’єднуватися в складний момент та допомагати один одному!

Разом до перемоги! Слава Україні!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: