fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

АT «ОТП БАНК» пропонує спеціальні умови фінансування для газотрейдерів

10/ 02/ 2021
  У звязку з високими темпами розвитку енергетичної галузі України і появою великої кількості приватних компаній на оптовому ринку газу і електроенергії, ОТП Банк бачить цей напрям перспективним для співпраці і планує наростити кредитування цієї галузі. Відзначимо, що на поточний момент на ринку спостерігається дефіцит інтересу до цієї галузі з боку банків, і газотрейдери відчувають труднощі в пошуку доступного кредитного плеча. Ми проаналізували основні проблеми торговців газом під час отримання банківського фінансування: це – швидкість прийняття рішень та достатність застави. І, як крок назустріч компаніям, ОТП Банк розробив спрощений процес розгляду запитів із привабливими умовами, що дасть можливість суттєво розширити клієнтську базу і наростити обсяги кредитного та документарного портфелю у даному напрямі. ОТП Банк пропонує газотрейдерам співробітництво у межах таких послуг: гарантії виконання контрактних зобовязань (що покривають зобовязання газотрейдерів із балансування газу в ГТС України та з постачання газу); тендерні гарантії (для участі газотрейдерів у тендерах на поставку газу); овердрафт і кредитні лінії для поповнення оборотного капіталу газотрейдерів. Окрім спрощеного процесу розгляду заявок, програма для газотрейдерів від ОТП Банку має низку інших переваг: сума грошового покриття за гарантіями - від 10% суми гарантії залежно від рейтингу позичальника; сума твердого покриття за кредитними лімітами - від 40% суми кредиту залежно від рейтингу позичальника; овердрафти і короткострокові тендерні гарантії в сумі до 15 000 000 гривень може бути надано бланково. Детальніше про програми фінансування газотрейдерів – за посиланням. Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc. З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни. В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг». Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

У зв’язку з високими темпами розвитку енергетичної галузі України і появою великої кількості приватних компаній на оптовому ринку газу і електроенергії, ОТП Банк бачить цей напрям перспективним для співпраці і планує наростити кредитування цієї галузі.

Відзначимо, що на поточний момент на ринку спостерігається дефіцит інтересу до цієї галузі з боку банків, і газотрейдери відчувають труднощі в пошуку доступного кредитного плеча. Ми проаналізували основні проблеми торговців газом під час отримання банківського фінансування: це – швидкість прийняття рішень та достатність застави.

І, як крок назустріч компаніям, ОТП Банк розробив спрощений процес розгляду запитів із привабливими умовами, що дасть можливість суттєво розширити клієнтську базу і наростити обсяги кредитного та документарного портфелю у даному напрямі.

ОТП Банк пропонує газотрейдерам співробітництво у межах таких послуг:

  • гарантії виконання контрактних зобов’язань (що покривають зобов’язання газотрейдерів із балансування газу в ГТС України та з постачання газу);
  • тендерні гарантії (для участі газотрейдерів у тендерах на поставку газу);
  • овердрафт і кредитні лінії для поповнення оборотного капіталу газотрейдерів.

Окрім спрощеного процесу розгляду заявок, програма для газотрейдерів від ОТП Банку має низку інших переваг:

  • сума грошового покриття за гарантіями – від 10% суми гарантії залежно від рейтингу позичальника;
  • сума твердого покриття за кредитними лімітами – від 40% суми кредиту залежно від рейтингу позичальника;
  • овердрафти і короткострокові тендерні гарантії в сумі до 15 000 000 гривень може бути надано бланково.

Детальніше про програми фінансування газотрейдерів – за посиланням.

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: