fbpx

Астерс запускає Центр вебінарів на своєму вебсайті

17/ 06/ 2020
  Астерс запустила на своєму вебсайті Центр вебінарів, де зібрана аналітика найбільш досвідчених експертів фірми щодо ключових проблем бізнесу в Україні і можливих шляхів їхнього вирішення. У Центрі доступні вебінари щодо найбільш актуальних питань, які постають перед нашими клієнтами: виклики та можливості у світі після коронавірусу, антикризові заходи, безпроблемний вихід бізнесу з періоду турбулентності, тощо. У Центрі опубліковані у безкоштовному доступі відеозаписи та презентаційні матеріали з вебінарів Астерс (українською, російською та англійською мовами), а також анонси та деталі для реєстрації на майбутні заходи. Центр буде регулярно оновлюватися свіжими відео та корисною аналітикою. “Астерс наразі наполегливо працює над розробкою найбільш ефективних бізнес-рішень для наших клієнтів у новій посткоронавірусній реальності”, – коментує старший партнер Астерс Армен Хачатурян. Онлайн-трансляції стали найбільш популярним та доступним інструментом для результативного обговорення найбільш актуальних питань ведення бізнесу в Україні у цей турбулентний час. Тому логічним кроком для нас стало створення Центру вебінарів для надання додаткової цінності до юридичної підтримки нашим клієнтам і більш широкому колу ділової спільноти в Україні. Раніше Астерс створила Центр юридичної підтримки бізнесу з питань COVID-19 з текстовими аналітичними матеріалами, що мають на меті допомогти представникам бізнесу визначити та вирішити проблеми, які можуть виникнути у звязку з поширенням коронавірусу. *** Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Астерс запустила на своєму вебсайті Центр вебінарів, де зібрана аналітика найбільш досвідчених експертів фірми щодо ключових проблем бізнесу в Україні і можливих шляхів їхнього вирішення.

У Центрі доступні вебінари щодо найбільш актуальних питань, які постають перед нашими клієнтами: виклики та можливості у світі після коронавірусу, антикризові заходи, безпроблемний вихід бізнесу з періоду турбулентності, тощо. У Центрі опубліковані у безкоштовному доступі відеозаписи та презентаційні матеріали з вебінарів Астерс (українською, російською та англійською мовами), а також анонси та деталі для реєстрації на майбутні заходи. Центр буде регулярно оновлюватися свіжими відео та корисною аналітикою.

“Астерс наразі наполегливо працює над розробкою найбільш ефективних бізнес-рішень для наших клієнтів у новій посткоронавірусній реальності”, – коментує старший партнер Астерс Армен Хачатурян. “Онлайн-трансляції стали найбільш популярним та доступним інструментом для результативного обговорення найбільш актуальних питань ведення бізнесу в Україні у цей турбулентний час. Тому логічним кроком для нас стало створення Центру вебінарів для надання додаткової цінності до юридичної підтримки нашим клієнтам і більш широкому колу ділової спільноти в Україні“.

Раніше Астерс створила Центр юридичної підтримки бізнесу з питань COVID-19 з текстовими аналітичними матеріалами, що мають на меті допомогти представникам бізнесу визначити та вирішити проблеми, які можуть виникнути у зв’язку з поширенням коронавірусу.

***

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: