fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Астерс запускає освітній онлайн-проект #Learn From Home

11/ 01/ 2021
  Астерс започатковує нову освітню ініціативу #Learn From Home. У рамках проекту на період посиленого карантину в Україні до 24 січня 2021 р. Астерс буде щодня публікувати безкоштовні відеозаписи лекцій та вебінарів щодо ключових проблем бізнесу в Україні і можливих шляхів їхнього вирішення. Лекторами проекту #Learn From Home стали найбільш досвідчені експерти Астерс та запрошені спікери, серед яких юрисконсульти провідних міжнародних та національних компаній, що ведуть бізнес в Україні. Анонси вебінарів будуть зявлятися на Facebook-сторінці Asters з хештегом #learn_from_home. Через пандемію поняття work from home стало новою нормою у всьому світі, – коментує старший партнер Астерс Армен Хачатурян. У проекті #Learn From Home ми надаємо можливість нашим клієнтам та більш широкому колу ділової спільноти в Україні долучитися до обговорення найбільш актуальних питань ведення бізнесу в Україні у зручному форматі, не виходячи з дому, що особливо актуально під час карантину. *** Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Астерс започатковує нову освітню ініціативу #Learn From Home. У рамках проекту на період посиленого карантину в Україні до 24 січня 2021 р. Астерс буде щодня публікувати безкоштовні відеозаписи лекцій та вебінарів щодо ключових проблем бізнесу в Україні і можливих шляхів їхнього вирішення.

Лекторами проекту #Learn From Home стали найбільш досвідчені експерти Астерс та запрошені спікери, серед яких юрисконсульти провідних міжнародних та національних компаній, що ведуть бізнес в Україні. Анонси вебінарів будуть з’являтися на Facebook-сторінці Asters з хештегом #learn_from_home.

“Через пандемію поняття “work from home стало новою нормою у всьому світі,” – коментує старший партнер Астерс Армен Хачатурян. “У проекті #Learn From Home ми надаємо можливість нашим клієнтам та більш широкому колу ділової спільноти в Україні долучитися до обговорення найбільш актуальних питань ведення бізнесу в Україні у зручному форматі, не виходячи з дому, що особливо актуально під час карантину”.

***

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: