fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Астерс захистила інтереси Teva Pharmaceutical Industries Ltd. у Верховному Суді

04/ 10/ 2018
  Команда Астерс захистила інтереси однієї з найбільших у світі фармацевтичних компаній Teva Pharmaceutical Industries Ltd. у спорі щодо продовження терміну дії патенту на препарат на 3 роки додатково до стандартного 20-річного захисту. За результатами розгляду справи, Верховний Суд відхилив касаційну скаргу опонентів – Державної служби інтелектуальної власності України (ДСІВ) та Synthon, провідного розробника та виробника генериків. Раніше суди першої та апеляційної інстанцій прийняли позицію юристів Астерс та винесли рішення про визнання рішення ДСІВ про відмову у продовженні патенту недійсним. ДСІВ продовжила термін дії патенту, що забезпечило ексклюзивний продаж препарату на додаткові 3 роки. Над проектом працювали радники Тарас Кислий та Вікторія Подворчанська, старший юрист Віталій Кулинич, юрист Олена Кожокар під керівництвом співкеруючого партнера Сергія Свириби. *** Адвокатське об’єднання Юридична фірма Астерс є найбільшою юридичною фірмою України, що була створена в результаті об’єднання команд київського офісу фірм ЄПАП Україна та Астерс. Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2018 відзначає 22 юристів об’єднаної фірми – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Команда Астерс захистила інтереси однієї з найбільших у світі фармацевтичних компаній Teva Pharmaceutical Industries Ltd. у спорі щодо продовження терміну дії патенту на препарат на 3 роки додатково до стандартного 20-річного захисту.

За результатами розгляду справи, Верховний Суд відхилив касаційну скаргу опонентів – Державної служби інтелектуальної власності України (ДСІВ) та Synthon, провідного розробника та виробника генериків.

Раніше суди першої та апеляційної інстанцій прийняли позицію юристів Астерс та винесли рішення про визнання рішення ДСІВ про відмову у продовженні патенту недійсним.

ДСІВ продовжила термін дії патенту, що забезпечило ексклюзивний продаж препарату на додаткові 3 роки.

Над проектом працювали радники Тарас Кислий та Вікторія Подворчанська, старший юрист Віталій Кулинич, юрист Олена Кожокар під керівництвом співкеруючого партнера Сергія Свириби.

***

Адвокатське об’єднання “Юридична фірма Астерс” є найбільшою юридичною фірмою України, що була створена в результаті об’єднання команд київського офісу фірм “ЄПАП Україна” та “Астерс”. Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2018 відзначає 22 юристів об’єднаної фірми – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: