fbpx

Астерс захистила інтереси Байєр в Україні в АМКУ

01/ 08/ 2019
  Команда Астерс успішно захистила інтереси Байєр в Україні, провідної міжнародної компанії, що працює в сферах охорони здоровя та сільського господарства, в Антимонопольному комітеті України (АМКУ). 26 липня 2019 року АМКУ закрив провадження у справі за ознаками порушення ТОВ Байєр конкуренційного законодавства у звязку з виконанням компанією рекомендацій АМКУ щодо перегляду окремих умов дистрибуційних договорів. Коментуючи позитивний результат розгляду справи, партнер Астерс Ігор Свечкар зазначив: Це перший випадок у серії розслідувань АМКУ, що триває проти фармацевтичних компаній, коли справа не закінчилася визнанням порушення та штрафом. Ми дуже задоволені таким результатом. Ми також вдячні АМКУ за те, що вони детально розібралися у відмінностях дистрибуційної моделі Байєр в Україні від моделей інших біг-фарма та пересвідчилися, що конкуренції не було завдано відчутної шкоди, а занепокоєння можна зняти шляхом певних змін у положеннях договорів. Над проектом працювали партнери практики антимонопольного права Астерс Ігор Свечкар та Олександр Вознюк і старший юрист Тетяна Субботіна. *** Байєр в Україні є частиною глобального концерну «Байєр АГ» (Bayer AG) зі штаб-квартирою в Леверкузені (Німеччина). В Україні компанія «Байєр» розпочала роботу з 1992 року. Близько 700 професійних співробітників працюють для того, щоб представити інноваційні продукти та знання про них для українських споживачів. «Байєр» в Україні представлений на сьогодні такими напрямами: фармацевтичний підрозділ, підрозділ безрецептурних препаратів, аграрний підрозділ, відділ захисту здоров’я тварин. Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2019 відзначає 20 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Команда Астерс успішно захистила інтереси Байєр в Україні, провідної міжнародної компанії, що працює в сферах охорони здоров’я та сільського господарства, в Антимонопольному комітеті України (АМКУ).

26 липня 2019 року АМКУ закрив провадження у справі за ознаками порушення ТОВ “Байєр” конкуренційного законодавства у зв’язку з виконанням компанією рекомендацій АМКУ щодо перегляду окремих умов дистрибуційних договорів.

Коментуючи позитивний результат розгляду справи, партнер Астерс Ігор Свечкар зазначив: “Це перший випадок у серії розслідувань АМКУ, що триває проти фармацевтичних компаній, коли справа не закінчилася визнанням порушення та штрафом. Ми дуже задоволені таким результатом. Ми також вдячні АМКУ за те, що вони детально розібралися у відмінностях дистрибуційної моделі Байєр в Україні від моделей інших біг-фарма та пересвідчилися, що конкуренції не було завдано відчутної шкоди, а занепокоєння можна зняти шляхом певних змін у положеннях договорів”.

Над проектом працювали партнери практики антимонопольного права Астерс Ігор Свечкар та Олександр Вознюк і старший юрист Тетяна Субботіна.

***

Байєр в Україні є частиною глобального концерну «Байєр АГ» (Bayer AG) зі штаб-квартирою в Леверкузені (Німеччина).

В Україні компанія «Байєр» розпочала роботу з 1992 року. Близько 700 професійних співробітників працюють для того, щоб представити інноваційні продукти та знання про них для українських споживачів. «Байєр» в Україні представлений на сьогодні такими напрямами: фармацевтичний підрозділ, підрозділ безрецептурних препаратів, аграрний підрозділ, відділ захисту здоров’я тварин.

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2019 відзначає 20 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: