fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Астерс захистила інтереси АТ КБ “Приватбанк” у Верховному Суді у спорі на загальну суму понад 2 мільярди гривень

27/ 09/ 2018
  Юридична фірма Астерс успішно захистила інтереси АТ КБ Приватбанк, найбільшого за розмірами активів банку в Україні, у Касаційному господарському суді у складі Верховного Суду в спорі з АТ Проектно-пошуковий інститут Південмедбіосинтез. Предметом судового розгляду були вимоги майнового поручителя про визнання незаконною бездіяльності НБУ та зобовязання АТ КБ Приватбанк вчинити дії із перерахування більше 2 мільярдів грн. На основі підготовленої юристами Астерс правової позиції та завдяки ефективному судовому представництву адвокатами Астерс колегія суддів Верховного Суду дійшла висновку, яким підтвердила обґрунтованість доводів АТ КБ Приватбанк та відмовила у задоволенні позову. У процесі роботи над проектом команда Астерс, серед іншого, заручилася підтримкою експертів у галузі права Національної академії правових наук України. Над проектом працювала команда юристів Астерс у складі партнера Андрія Пожидаєва, радника Олега Лазовського та юриста Віри Бауліної. Юридична фірма Астерс забезпечує представництво інтересів АТ КБ Приватбанк у найбільш складних судових справах, повязаних із кредитами рефінансування Приватбанку. Завдяки висококваліфікованим діям юристів Астерс досягається позитивний для нашого банку результат”, - зазначив Ярослав Матузка, керівник Напрямку правового забезпечення АТ КБ Приватбанк. *** Asters є однією з найбільших юридичних фірм України, що з 1995 року надає клієнтам повний спектр юридичних послуг. Астерс має значний спеціалізований досвід і відіграє провідну роль у консультуванні клієнтів у багатьох секторах економіки. Упродовж усієї історії свого існування фірма утримує за собою статус одного з ключових гравців українського юридичного ринку. Астерс визнана Юридичною фірмою року в Україні (Who’s Who Legal Awards 2018) та двічі поспіль визнана Юридичною фірмою року: Україна та СНД (2014 та 2015 Law Firm of the Year: Ukraine and the CIS) журналом The Lawyer, авторитетним юридичним тижневиком Великобританії. Також Астерс було названо Юридичною фірмою десятиліття в Україні за версією Юридичної премії 2016. Астерс регулярно відзначають найавторитетніші міжнародні й вітчизняні дослідження та рейтинги, зокрема, The Legal 500, Chambers Global, Chambers Europe, IFLR 1000, Whos Who Legal, Best Lawyers, Expert Guides та 50 провідних юридичних фірм України.

Юридична фірма “Астерс” успішно захистила інтереси АТ КБ “Приватбанк”, найбільшого за розмірами активів банку в Україні, у Касаційному господарському суді у складі Верховного Суду в спорі з АТ “Проектно-пошуковий інститут “Південмедбіосинтез”. Предметом судового розгляду були вимоги майнового поручителя про визнання незаконною бездіяльності НБУ та зобов’язання АТ КБ “Приватбанк” вчинити дії із перерахування більше 2 мільярдів грн.

На основі підготовленої юристами Астерс правової позиції та завдяки ефективному судовому представництву адвокатами Астерс колегія суддів Верховного Суду дійшла висновку, яким підтвердила обґрунтованість доводів АТ КБ “Приватбанк” та відмовила у задоволенні позову. У процесі роботи над проектом команда Астерс, серед іншого, заручилася підтримкою експертів у галузі права Національної академії правових наук України.

Над проектом працювала команда юристів Астерс у складі партнера Андрія Пожидаєва, радника Олега Лазовського та юриста Віри Бауліної.

“Юридична фірма “Астерс” забезпечує представництво інтересів АТ КБ “Приватбанк” у найбільш складних судових справах, пов’язаних із кредитами рефінансування Приватбанку. Завдяки висококваліфікованим діям юристів Астерс досягається позитивний для нашого банку результат”, – зазначив Ярослав Матузка, керівник Напрямку правового забезпечення АТ КБ “Приватбанк”.

***

Asters є однією з найбільших юридичних фірм України, що з 1995 року надає клієнтам повний спектр юридичних послуг. Астерс має значний спеціалізований досвід і відіграє провідну роль у консультуванні клієнтів у багатьох секторах економіки. Упродовж усієї історії свого існування фірма утримує за собою статус одного з ключових гравців українського юридичного ринку. Астерс визнана “Юридичною фірмою року в Україні” (Who’s Who Legal Awards 2018) та двічі поспіль визнана Юридичною фірмою року: Україна та СНД (2014 та 2015 Law Firm of the Year: Ukraine and the CIS) журналом The Lawyer, авторитетним юридичним тижневиком Великобританії. Також Астерс було названо Юридичною фірмою десятиліття в Україні за версією “Юридичної премії 2016”. Астерс регулярно відзначають найавторитетніші міжнародні й вітчизняні дослідження та рейтинги, зокрема, The Legal 500, Chambers Global, Chambers Europe, IFLR 1000, Who’s Who Legal, Best Lawyers, Expert Guides та “50 провідних юридичних фірм України”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: