fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Астерс захистила інтереси АТ КБ “Приватбанк” у Верховному Суді у спорах на загальну суму понад 5 мільярдів гривень

09/ 07/ 2018
  Юридична фірма Астерс успішно захистила інтереси АТ КБ Приватбанк, найбільшого за розмірами активів банку в Україні, у Касаційному господарському суді у складі Верховного Суду в спорах з ТОВ Агротермінал Логістик та ПАТ Проектно-пошуковий інститут Південмедбіосинтез. Предметом судового розгляду були вимоги майнових поручителів АТ КБ Приватбанк про розірвання іпотечних договорів на загальну суму 5,72 млрд. грн. На основі підготовленої правової позиції та завдяки ефективному судовому представництву адвокатами Астерс колегія суддів Верховного Суду підтвердила обґрунтованість доводів АТ КБ Приватбанк та  скасувала рішення судів попередніх інстанцій про розірвання іпотечних договорів. У процесі роботи над проектом команда Астерс, серед іншого, заручилася підтримкою експертів у галузі права Національної академії правових наук України. Над проектом працювала команда юристів Астерс у складі партнера Андрія Пожидаєва та радника Олега Лазовського. Юридична фірма Астерс забезпечує представництво інтересів АТ КБ Приватбанк у найбільш складних судових справах, повязаних із набуттям державою права власності на акції Приватбанку. Завдяки висококваліфікованим діям юристів Астерс досягається позитивний для нашого банку результат”, – зазначив Ярослав Матузка, керівник Напрямку правового забезпечення АТ КБ Приватбанк. У 2018 році Астерс значно підсилила спеціалізовану експертизу у практиці вирішення спорів. Зокрема, з січня 2018 року до команди фірми повернувся партнер Андрій Пожидаєв, який до того протягом 4 років очолював Департамент реструктуризації заборгованості та стягнення АТ Ощадбанк. Також до команди Астерс на посаді радника приєднався Олег Лазовський, який володіє 15-річним стажем юридичної роботи в українських банках, у тому числі на посадах директора юридичного департаменту та керівника управління стягнення заборгованості. *** Asters є однією з найбільших юридичних фірм України, що з 1995 року надає клієнтам повний спектр юридичних послуг. Астерс має значний спеціалізований досвід і відіграє провідну роль у консультуванні клієнтів у багатьох секторах економіки. Упродовж усієї історії свого існування фірма утримує за собою статус одного з ключових гравців українського юридичного ринку. Астерс визнана Юридичною фірмою року в Україні (Who’s Who Legal Awards 2018) та двічі поспіль визнана Юридичною фірмою року: Україна та СНД (2014 та 2015 Law Firm of the Year: Ukraine and the CIS) журналом The Lawyer, авторитетним юридичним тижневиком Великобританії. Також Астерс було названо Юридичною фірмою десятиліття в Україні за версією Юридичної премії 2016. Астерс регулярно відзначають найавторитетніші міжнародні й вітчизняні дослідження та рейтинги, зокрема, The Legal 500, Chambers Global, Chambers Europe, IFLR 1000, Whos Who Legal, Best Lawyers, Expert Guides та 50 провідних юридичних фірм України.

Юридична фірма “Астерс” успішно захистила інтереси АТ КБ “Приватбанк”, найбільшого за розмірами активів банку в Україні, у Касаційному господарському суді у складі Верховного Суду в спорах з ТОВ “Агротермінал Логістик” та ПАТ “Проектно-пошуковий інститут “Південмедбіосинтез”. Предметом судового розгляду були вимоги майнових поручителів АТ КБ “Приватбанк” про розірвання іпотечних договорів на загальну суму 5,72 млрд. грн.

На основі підготовленої правової позиції та завдяки ефективному судовому представництву адвокатами Астерс колегія суддів Верховного Суду підтвердила обґрунтованість доводів АТ КБ “Приватбанк” та  скасувала рішення судів попередніх інстанцій про розірвання іпотечних договорів. У процесі роботи над проектом команда Астерс, серед іншого, заручилася підтримкою експертів у галузі права Національної академії правових наук України.

Над проектом працювала команда юристів Астерс у складі партнера Андрія Пожидаєва та радника Олега Лазовського.

“Юридична фірма “Астерс” забезпечує представництво інтересів АТ КБ “Приватбанк” у найбільш складних судових справах, пов’язаних із набуттям державою права власності на акції Приватбанку. Завдяки висококваліфікованим діям юристів Астерс досягається позитивний для нашого банку результат”, – зазначив Ярослав Матузка, керівник Напрямку правового забезпечення АТ КБ “Приватбанк”.

У 2018 році Астерс значно підсилила спеціалізовану експертизу у практиці вирішення спорів. Зокрема, з січня 2018 року до команди фірми повернувся партнер Андрій Пожидаєв, який до того протягом 4 років очолював Департамент реструктуризації заборгованості та стягнення АТ “Ощадбанк”. Також до команди Астерс на посаді радника приєднався Олег Лазовський, який володіє 15-річним стажем юридичної роботи в українських банках, у тому числі на посадах директора юридичного департаменту та керівника управління стягнення заборгованості.

***

Asters є однією з найбільших юридичних фірм України, що з 1995 року надає клієнтам повний спектр юридичних послуг. Астерс має значний спеціалізований досвід і відіграє провідну роль у консультуванні клієнтів у багатьох секторах економіки. Упродовж усієї історії свого існування фірма утримує за собою статус одного з ключових гравців українського юридичного ринку. Астерс визнана “Юридичною фірмою року в Україні” (Who’s Who Legal Awards 2018) та двічі поспіль визнана Юридичною фірмою року: Україна та СНД (2014 та 2015 Law Firm of the Year: Ukraine and the CIS) журналом The Lawyer, авторитетним юридичним тижневиком Великобританії. Також Астерс було названо Юридичною фірмою десятиліття в Україні за версією “Юридичної премії 2016”. Астерс регулярно відзначають найавторитетніші міжнародні й вітчизняні дослідження та рейтинги, зокрема, The Legal 500, Chambers Global, Chambers Europe, IFLR 1000, Who’s Who Legal, Best Lawyers, Expert Guides та “50 провідних юридичних фірм України”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: