fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Asters — юридическая фирма 2021 года в Украине по версии Who’s Who Legal

17/ 12/ 2021
  У 2021 році Whos Who Legal, один з найавторитетніших міжнародних юридичних рейтингів, відзначає Asters Юридичною фірмою року в Україні. Фірма отримує таке високе визнання 4 рік поспіль, починаючи з 2018 року. Результати рейтингу формуються на основі відгуків клієнтів та колег по ринку, а також залежать від кількості рекомендованих юристів у практиках, що досліджуються. У 2021 році 34 юристи Asters отримали визнання у понад 20 практиках.  Старший партнер Asters Армен Хачатурян коментує: Кілька років поспіль ми отримуємо звання найкращої юридичної фірми в Україні від провідних міжнародних рейтингових агенцій — Whos Who Legal та The Lawyer European Award. Звісно, мета нашої роботи — не звання чи титули, але вони свідчать про те, що інновації фірми, якість роботи та лідерство на ринку відзначаються на міжнародному рівні. Це надихає ставати краще, робити більше для клієнтів та утримувати провідні позиції на ринку ще багато років. Список фірм, які отримали визнання Whos Who Legal 2021 у своїх юрисдикціях, доступний за посиланням https://bit.ly/3DYlIvp   Asters — найбільша юридична фірма в Україні з офісами у Києві, Вашингтоні, Лондоні та Брюсселі. Фірма отримала визнання Юридична фірма року в Україні за версією The Lawyer European Awards у 2020 та 2021 роках.

У 2021 році Who’s Who Legal, один з найавторитетніших міжнародних юридичних рейтингів, відзначає Asters “Юридичною фірмою року в Україні”. Фірма отримує таке високе визнання 4 рік поспіль, починаючи з 2018 року. Результати рейтингу формуються на основі відгуків клієнтів та колег по ринку, а також залежать від кількості рекомендованих юристів у практиках, що досліджуються. У 2021 році 34 юристи Asters отримали визнання у понад 20 практиках. 

Старший партнер Asters Армен Хачатурян коментує: “Кілька років поспіль ми отримуємо звання найкращої юридичної фірми в Україні від провідних міжнародних рейтингових агенцій — Who’s Who Legal та The Lawyer European Award. Звісно, мета нашої роботи — не звання чи титули, але вони свідчать про те, що інновації фірми, якість роботи та лідерство на ринку відзначаються на міжнародному рівні. Це надихає ставати краще, робити більше для клієнтів та утримувати провідні позиції на ринку ще багато років”.

Список фірм, які отримали визнання Who’s Who Legal 2021 у своїх юрисдикціях, доступний за посиланням https://bit.ly/3DYlIvp  

Asters — найбільша юридична фірма в Україні з офісами у Києві, Вашингтоні, Лондоні та Брюсселі. Фірма отримала визнання “Юридична фірма року в Україні” за версією The Lawyer European Awards у 2020 та 2021 роках.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: