fbpx

Астерс – єдина українська фірма серед 100 найкращих незалежних юридичних фірм у Європі за версією журналу Legal Business

02/ 08/ 2019
  Астерс – єдина українська фірма серед 100 найкращих незалежних юридичних фірм у Європі за версією журналу Legal Business Журнал Legal Business включив Астерс у рейтинг Euro Elite 100 2019 року – дослідження провідних фірм, що надають юридичні послуги у європейському регіоні. Видання визначило 100 найкращих незалежних юридичних фірм з 40 країн та регіонів Європи, ґрунтуючись на методології, що враховує розмір фірми і якість юридичних послуг. Астерс – єдина юридична фірма з України, відзначена у цьому рейтингу. Euro Elite 100 – це спеціальне щорічне дослідження авторитетного журналу Legal Business, покликане відзначити зростаючий вплив незалежних юридичних фірм у Європі, – коментує Армен Хачатурян, старший партнер Астерс. Ми раді, що наша фірма відзначена у цьому дослідженні разом з найкращими незалежними гравцями європейського юридичного ринку. Включення у рейтинг  Euro Elite 100 є визнанням наполегливої роботи команди Астерс, відмінного рівня обслуговування клієнтів, а також підкреслює найвищу репутацію Астерс серед наших клієнтів та колег.  Список 100 найкращих фірм у цьому виданні ґрунтується на проведеному редакцією журналу Legal Business аналізі понад 150 найбільших юридичних фірм у Європі за кількістю юристів, а також відзначених у найвищих категоріях цьогорічного рейтингу The Legal 500 EMEA. Комбінований рейтинг включав у себе оцінку розміру фірми та її позицій у The Legal 500, поєднуючи якісний та кількісний аналіз. 100 фірм з найвищим комбінованим показником були включені у список Euro Elite. Legal Business – це провідний спеціалізований журнал на юридичному ринку Великобританії та світу. Журнал виходить друком щомісяця, а його аудиторія включає тисячі читачів у Великобританії та ключових фінансових центрах Європи, Азії та США. *** Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2019 відзначає 20 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Астерс – єдина українська фірма серед 100 найкращих незалежних юридичних фірм у Європі за версією журналу Legal Business

Журнал Legal Business включив Астерс у рейтинг Euro Elite 100 2019 року – дослідження провідних фірм, що надають юридичні послуги у європейському регіоні. Видання визначило 100 найкращих незалежних юридичних фірм з 40 країн та регіонів Європи, ґрунтуючись на методології, що враховує розмір фірми і якість юридичних послуг. Астерс – єдина юридична фірма з України, відзначена у цьому рейтингу.

“Euro Elite 100 – це спеціальне щорічне дослідження авторитетного журналу Legal Business, покликане відзначити зростаючий вплив незалежних юридичних фірм у Європі”, – коментує Армен Хачатурян, старший партнер Астерс. “Ми раді, що наша фірма відзначена у цьому дослідженні разом з найкращими незалежними гравцями європейського юридичного ринку. Включення у рейтинг  Euro Elite 100 є визнанням наполегливої роботи команди Астерс, відмінного рівня обслуговування клієнтів, а також підкреслює найвищу репутацію Астерс серед наших клієнтів та колег”. 

Список 100 найкращих фірм у цьому виданні ґрунтується на проведеному редакцією журналу Legal Business аналізі понад 150 найбільших юридичних фірм у Європі за кількістю юристів, а також відзначених у найвищих категоріях цьогорічного рейтингу The Legal 500 EMEA. Комбінований рейтинг включав у себе оцінку розміру фірми та її позицій у The Legal 500, поєднуючи якісний та кількісний аналіз. 100 фірм з найвищим комбінованим показником були включені у список Euro Elite.

Legal Business – це провідний спеціалізований журнал на юридичному ринку Великобританії та світу. Журнал виходить друком щомісяця, а його аудиторія включає тисячі читачів у Великобританії та ключових фінансових центрах Європи, Азії та США.

***

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2019 відзначає 20 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: