fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Астерс визнана “Юридичною фірмою року в Україні” виданням Who’s Who Legal

16/ 11/ 2020
  Who’s Who Legal, одне з найбільш авторитетних джерел інформації про міжнародний юридичний ринок, визнало Астерс найкращою юридичною фірмою 2020 року в Україні. Через пандемію список фірм-переможниць з понад 80 юрисдикцій було оприлюднено онлайн 12 листопада 2020 року. Згідно з офіційним повідомленням Who’s Who Legal, ця нагорода є визнанням виняткового масштабу проектів, над якими працювала Астерс впродовж минулого року в Україні. За підсумками тисяч інтервю та отриманих номінацій наше дослідження виділило саме вашу Фірму серед інших в Україні цього року.   Ми пишаємося цією високою міжнародною нагородою, вручення якої співпало з відзначенням 25-ої річниці заснування Астерс, – коментує старший партнер Астерс Армен Хачатурян. Ми розглядаємо цю відзнаку у якості переконливого свідчення того, що попри всі виклики 2020 року Астерс продовжує розвиватися у правильному напрямку. Від імені Керуючого комітету фірми я вітаю всіх співробітників Астерс і дякую їм за наполегливу роботу та відданість. *** Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Who’s Who Legal, одне з найбільш авторитетних джерел інформації про міжнародний юридичний ринок, визнало Астерс найкращою юридичною фірмою 2020 року в Україні. Через пандемію список фірм-переможниць з понад 80 юрисдикцій було оприлюднено онлайн 12 листопада 2020 року.

Згідно з офіційним повідомленням Who’s Who Legal, “ця нагорода є визнанням виняткового масштабу проектів, над якими працювала Астерс впродовж минулого року в Україні. За підсумками тисяч інтерв’ю та отриманих номінацій наше дослідження виділило саме вашу Фірму серед інших в Україні цього року”.  

“Ми пишаємося цією високою міжнародною нагородою, вручення якої співпало з відзначенням 25-ої річниці заснування Астерс,” – коментує старший партнер Астерс Армен Хачатурян“Ми розглядаємо цю відзнаку у якості переконливого свідчення того, що попри всі виклики 2020 року Астерс продовжує розвиватися у правильному напрямку. Від імені Керуючого комітету фірми я вітаю всіх співробітників Астерс і дякую їм за наполегливу роботу та відданість”.

***

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: