fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Астерс визнана “Юридичною фірмою року в Україні” виданням Chambers & Partners

28/ 04/ 2020
  24 квітня 2020 року Chambers & Partners, одне з найбільш престижних міжнародних досліджень юридичного ринку, визнало Астерс Юридичною фірмою року в Україні на церемонії Chambers Europe Awards 2020. Через пандемію коронавірусу захід відбувся онлайн і транслювався у соціальних мережах. Премія Chambers Europe Awards відзначає лідерські позиції фірм-переможниць у найбільших країнах Європи та значні досягнення за останні 12 місяців: найважливіші проекти, стратегічне зростання та бездоганну якість надання послуг. Наші вітання Астерс – найкращій юридичній фірмі року в Україні. Ми вітаємо вас з цим успішним роком, сповненим наполегливої роботи та відданості справі, – йдеться в офіційному повідомленні від команди Chambers Europe Awards. “Для нас велика честь отримати це визнання від одного з найбільш авторитетних світових рейтингів”, – коментує старший партнер Астерс Армен Хачатурян. Ця нагорода відіграє особливе значення у складні часи боротьби з коронавірусом, адже надає нам впевненість у правильності обраного фірмою курсу та у тому, що в Астерс – зразкова команда професіоналів, досвід, зусилля та командна робота яких дозволяє нам долати будь-які перешкоди і продовжувати досягати зірок для наших клієнтів. *** Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

24 квітня 2020 року Chambers & Partners, одне з найбільш престижних міжнародних досліджень юридичного ринку, визнало Астерс “Юридичною фірмою року в Україні” на церемонії Chambers Europe Awards 2020. Через пандемію коронавірусу захід відбувся онлайн і транслювався у соціальних мережах.

Премія Chambers Europe Awards відзначає лідерські позиції фірм-переможниць у найбільших країнах Європи та значні досягнення за останні 12 місяців: найважливіші проекти, стратегічне зростання та бездоганну якість надання послуг.

“Наші вітання Астерс – найкращій юридичній фірмі року в Україні. Ми вітаємо вас з цим успішним роком, сповненим наполегливої роботи та відданості справі”, – йдеться в офіційному повідомленні від команди Chambers Europe Awards.

Для нас велика честь отримати це визнання від одного з найбільш авторитетних світових рейтингів”, – коментує старший партнер Астерс Армен Хачатурян.Ця нагорода відіграє особливе значення у складні часи боротьби з коронавірусом, адже надає нам впевненість у правильності обраного фірмою курсу та у тому, що в Астерс – зразкова команда професіоналів, досвід, зусилля та командна робота яких дозволяє нам долати будь-які перешкоди і продовжувати досягати зірок для наших клієнтів“.

***

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: