fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Астерс визнана “Юридичною фірмою року в Україні” на церемонії Who’s Who Legal Awards 2019

23/ 05/ 2019
  Who’s Who Legal, одне з найбільш авторитетних джерел інформації про міжнародний юридичний ринок, визнало Астерс найкращою юридичною фірмою 2019 року в Україні. Оголошення переможців відбулося на церемонії Who’s Who Legal Awards у Gibson Hall у Лондоні (Великобританія) 16 травня 2019 року. Нагороду від імені фірми отримала Ольга Хорошилова, що керує офісом Астерс у Лондоні.  Згідно з офіційним повідомленням Who’s Who Legal, ця нагорода є визнанням виняткового масштабу проектів, над якими працювала Астерс впродовж минулого року в Україні. За підсумками тисяч інтервю та отриманих номінацій наше дослідження виділило саме вашу Фірму серед інших в Україні цього року.  Ми пишаємося цим високим міжнародним визнанням – коментує співкеруючий партнер Астерс Олексій Дідковський. Це наша перша міжнародна нагорода після завершення найбільшого злиття юридичних фірм в Україні та відкриття офісів фірми у Вашингтоні, Брюсселі та Лондоні. Ми розглядаємо цю відзнаку у якості переконливого свідчення того, що ми обрали правильний шлях розвитку Астерс як  найбільшої української юридичної фірми з глобальною присутністю. *** Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2019 відзначає 20 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Who’s Who Legal, одне з найбільш авторитетних джерел інформації про міжнародний юридичний ринок, визнало Астерс найкращою юридичною фірмою 2019 року в Україні. Оголошення переможців відбулося на церемонії Who’s Who Legal Awards у Gibson Hall у Лондоні (Великобританія) 16 травня 2019 року. Нагороду від імені фірми отримала Ольга Хорошилова, що керує офісом Астерс у Лондоні. 

Згідно з офіційним повідомленням Who’s Who Legal, “ця нагорода є визнанням виняткового масштабу проектів, над якими працювала Астерс впродовж минулого року в Україні. За підсумками тисяч інтерв’ю та отриманих номінацій наше дослідження виділило саме вашу Фірму серед інших в Україні цього року”. 

“Ми пишаємося цим високим міжнародним визнанням” – коментує співкеруючий партнер Астерс Олексій Дідковський. “Це наша перша міжнародна нагорода після завершення найбільшого злиття юридичних фірм в Україні та відкриття офісів фірми у Вашингтоні, Брюсселі та Лондоні. Ми розглядаємо цю відзнаку у якості переконливого свідчення того, що ми обрали правильний шлях розвитку Астерс як  найбільшої української юридичної фірми з глобальною присутністю”.

***

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2019 відзначає 20 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: