fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Астерс визнана “Юридичною фірмою року в Україні” на церемонії Who’s Who Legal Awards 2018

10/ 05/ 2018
  Астерс була визнана найкращою юридичною фірмою року в Україні під час церемонії Who’s Who Legal Awards, що відбулася 8 травня 2018 року у Plaisterers’ Hall у Лондоні (Великобританія). Щороку Who’s Who Legal, авторитетне джерело інформації про міжнародний юридичний ринок, нагороджує юридичні фірми та юристів, що продемонстрували найкращі показники у роботі. Ця нагорода є визнанням виняткового масштабу проектів, над якими працювала Астерс впродовж минулого року в Україні. За підсумками тисяч інтервю та отриманих номінацій наше дослідження виділило саме вашу Фірму серед інших в Україні цього року. Тому ця нагорода є заслуженою, – йдеться в офіційному повідомленні від Who’s Who Legal. Ми пишаємося таким визнанням від міжнародного юридичного співтовариства, – коментує керуючий партнер Астерс Олексій Дідковський, який особисто отримав нагороду під час гала-церемонії у Лондоні. Цей титул надихає юристів Астерс і надалі сприяти втіленню принципів верховенства права та консолідації українського юридичного ринку, щоб забезпечити клієнтам надання послуг найвищої якості, на які вони заслуговують. Я висловлюю щиру вдячність за кропітку працю та відданість всім 150 працівникам Астерс, адже ця і всі інші наші нагороди є результатом спільних зусиль команди. *** Asters є однією з найбільших юридичних фірм України, що з 1995 року надає клієнтам повний спектр юридичних послуг. Астерс має значний спеціалізований досвід і відіграє провідну роль у консультуванні клієнтів у багатьох секторах економіки. Упродовж усієї історії свого існування фірма утримує за собою статус одного з ключових гравців українського юридичного ринку. Астерс визнана Юридичною фірмою року в Україні (Who’s Who Legal Awards 2018) та двічі поспіль визнана Юридичною фірмою року: Україна та СНД (2014 та 2015 Law Firm of the Year: Ukraine and the CIS) журналом The Lawyer, авторитетним юридичним тижневиком Великобританії. Також Астерс було названо Юридичною фірмою десятиліття в Україні за версією Юридичної премії 2016. Астерс регулярно відзначають найавторитетніші міжнародні й вітчизняні дослідження та рейтинги, зокрема, The Legal 500, Chambers Global, Chambers Europe, IFLR 1000, Whos Who Legal, Best Lawyers, Expert Guides та 50 провідних юридичних фірм України.

Астерс була визнана найкращою юридичною фірмою року в Україні під час церемонії Who’s Who Legal Awards, що відбулася 8 травня 2018 року у Plaisterers’ Hall у Лондоні (Великобританія).

Щороку Who’s Who Legal, авторитетне джерело інформації про міжнародний юридичний ринок, нагороджує юридичні фірми та юристів, що продемонстрували найкращі показники у роботі.

Ця нагорода є визнанням виняткового масштабу проектів, над якими працювала Астерс впродовж минулого року в Україні. За підсумками тисяч інтерв’ю та отриманих номінацій наше дослідження виділило саме вашу Фірму серед інших в Україні цього року. Тому ця нагорода є заслуженою”, – йдеться в офіційному повідомленні від Who’s Who Legal.

“Ми пишаємося таким визнанням від міжнародного юридичного співтовариства,” – коментує керуючий партнер Астерс Олексій Дідковський, який особисто отримав нагороду під час гала-церемонії у Лондоні. “Цей титул надихає юристів Астерс і надалі сприяти втіленню принципів верховенства права та консолідації українського юридичного ринку, щоб забезпечити клієнтам надання послуг найвищої якості, на які вони заслуговують. Я висловлюю щиру вдячність за кропітку працю та відданість всім 150 працівникам Астерс, адже ця і всі інші наші нагороди є результатом спільних зусиль команди”.

***

Asters є однією з найбільших юридичних фірм України, що з 1995 року надає клієнтам повний спектр юридичних послуг. Астерс має значний спеціалізований досвід і відіграє провідну роль у консультуванні клієнтів у багатьох секторах економіки. Упродовж усієї історії свого існування фірма утримує за собою статус одного з ключових гравців українського юридичного ринку. Астерс визнана “Юридичною фірмою року в Україні” (Who’s Who Legal Awards 2018) та двічі поспіль визнана Юридичною фірмою року: Україна та СНД (2014 та 2015 Law Firm of the Year: Ukraine and the CIS) журналом The Lawyer, авторитетним юридичним тижневиком Великобританії. Також Астерс було названо Юридичною фірмою десятиліття в Україні за версією “Юридичної премії 2016”. Астерс регулярно відзначають найавторитетніші міжнародні й вітчизняні дослідження та рейтинги, зокрема, The Legal 500, Chambers Global, Chambers Europe, IFLR 1000, Who’s Who Legal, Best Lawyers, Expert Guides та “50 провідних юридичних фірм України”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: