fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Астерс визнана “Юридичною фірмою року в Україні” на церемонії The Lawyer European Awards 2020

03/ 12/ 2020
  Астерс визнана Юридичною фірмою 2020 року в Україні виданням The Lawyer, авторитетним британським журналом та новинним порталом про ринок юридичних послуг. Через пандемію церемонія The Lawyer European Awards 2020 відбулася онлайн 1 грудня 2020 року. На юридичному ринку нагорода The Lawyer European Awards вважається найвищим стандартом якості. Нею відзначаються як незалежні, так і мережеві юридичні фірм, які мають високі професійні досягнення на юридичному ринку Європи. Фірми-номінанти на здобуття нагороди ретельно відбираються на підставі таких критеріїв як бездоганний рівень надання послуг клієнтам, здатність залучати нових клієнтів, участь в інноваційних транзакціях та проектах, а також потенціал щодо досягнення стратегічних цілей. До складу журі цього року увійшли найкращі юристи Європи з таких компаній та фірм як Financial Times, KFC, Guardian Media Group, TikTok, Norton Rose Fulbright, Pinsent Masons, Dechert та інші. Ми пишаємося визнанням від такого престижного міжнародного видання. Ця нагорода є доказом нашого лідерства на ринку у період безпрецедентних глобальних викликів, – коментує старший партнер Астерс Армен Хачатурян. Це визнання, отримане у рік відзначення 25-ої річниці Астерс, відображає послідовну самовіддану роботу кожного члена високопрофесійної команди фірми. Від імені Керуючого комітету я вітаю всіх співробітників Астерс і дякую їм за відданість та командну роботу. Раніше у цьому році Астерс була визнана найкращою юридичною фірмою в Україні на церемоніях Chambers Europe Awards 2020 та Who’s Who Legal 2020. * * * Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Астерс визнана Юридичною фірмою 2020 року в Україні виданням The Lawyer, авторитетним британським журналом та новинним порталом про ринок юридичних послуг. Через пандемію церемонія The Lawyer European Awards 2020 відбулася онлайн 1 грудня 2020 року.

На юридичному ринку нагорода The Lawyer European Awards вважається найвищим стандартом якості. Нею відзначаються як незалежні, так і мережеві юридичні фірм, які мають високі професійні досягнення на юридичному ринку Європи. Фірми-номінанти на здобуття нагороди ретельно відбираються на підставі таких критеріїв як бездоганний рівень надання послуг клієнтам, здатність залучати нових клієнтів, участь в інноваційних транзакціях та проектах, а також потенціал щодо досягнення стратегічних цілей. До складу журі цього року увійшли найкращі юристи Європи з таких компаній та фірм як Financial Times, KFC, Guardian Media Group, TikTok, Norton Rose Fulbright, Pinsent Masons, Dechert та інші.

“Ми пишаємося визнанням від такого престижного міжнародного видання. Ця нагорода є доказом нашого лідерства на ринку у період безпрецедентних глобальних викликів,” – коментує старший партнер Астерс Армен Хачатурян. “Це визнання, отримане у рік відзначення 25-ої річниці Астерс, відображає послідовну самовіддану роботу кожного члена високопрофесійної команди фірми. Від імені Керуючого комітету я вітаю всіх співробітників Астерс і дякую їм за відданість та командну роботу”.

Раніше у цьому році Астерс була визнана найкращою юридичною фірмою в Україні на церемоніях Chambers Europe Awards 2020 та Who’s Who Legal 2020.

* * *

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: