fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Астерс визнана “Юридичною фірмою року в Україні” на церемонії Benchmark Litigation Europe 2019

24/ 05/ 2019
  Benchmark Litigation, авторитетне дослідження провідних європейських юридичних фірм та експертів з вирішення спорів, визнало Астерс найкращою юридичною фірмою 2019 року в Україні на першій в історії церемонії Benchmark Litigation Europe Awards, що відбулася у Лондоні 15 травня 2019 року. Співкеруючий партнер Астерс Олексій Дідковський був визнаний Юристом року в Україні. Церемонія стала першою для Benchmark Litigation у Європі. До того видання протягом 8 років успішно проводило нагородження у США, Канаді та Азії. Benchmark Litigation відзначає трендсеттерів – найсильніші практики з вирішення спорів – на основі масштабного дослідження та безпосередніх відгуків з ринку. Команда з вирішення спорів Астерс є провідною на українському ринку і налічує понад 50 юристів та 10 партнерів (Олексій Дідковський, Сергій Свириба, Гліб Бялий, Сергій Гребенюк, Маркіян Ключковський, Тамара Луканіна, Ярослав Петров, Андрій Пожидаєв, Олексій Резніков та Світлана Чепурна) у судовій, кримінальній практиках, практиці міжнародних арбітражних та судових спорів, а також у практиці альтернативного вирішення спорів. *** Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2019 відзначає 20 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Benchmark Litigation, авторитетне дослідження провідних європейських юридичних фірм та експертів з вирішення спорів, визнало Астерс найкращою юридичною фірмою 2019 року в Україні на першій в історії церемонії Benchmark Litigation Europe Awards, що відбулася у Лондоні 15 травня 2019 року. Співкеруючий партнер Астерс Олексій Дідковський був визнаний “Юристом року в Україні”.

Церемонія стала першою для Benchmark Litigation у Європі. До того видання протягом 8 років успішно проводило нагородження у США, Канаді та Азії. Benchmark Litigation відзначає трендсеттерів – найсильніші практики з вирішення спорів – на основі масштабного дослідження та безпосередніх відгуків з ринку.

Команда з вирішення спорів Астерс є провідною на українському ринку і налічує понад 50 юристів та 10 партнерів (Олексій Дідковський, Сергій Свириба, Гліб Бялий, Сергій Гребенюк, Маркіян Ключковський, Тамара Луканіна, Ярослав Петров, Андрій Пожидаєв, Олексій Резніков та Світлана Чепурна) у судовій, кримінальній практиках, практиці міжнародних арбітражних та судових спорів, а також у практиці альтернативного вирішення спорів.

***

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2019 відзначає 20 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: