fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Астерс визнана “Юридичною фірмою року” на церемонії “Юридична премія 2020”

06/ 07/ 2020
  Астерс була визнана Юридичною фірмою року під час щорічної церемонії Юридична премія, проведеної видавництвом Юридична практика 3 липня 2020 року. Премією, яка вважається правничою спільнотою національним аналогом Оскара у сфері юриспруденції, щороку відзначаються найкращі юристи та юридичні фірми України. На цьогорічній церемонії партнер Астерс Сергій Гребенюк був відзначений нагородою Найкращий юрист року у сфері White Collar Crime та боротьби з корупцією. Партнер Олександр Вознюк отримав нагороду Найкращий юрист року з антимонопольного права. Астерс, як фірма, та її партнери індивідуально стали фіналістами премії у 23 номінаціях. Зокрема, Астерс увійшла до числа фіналістів у таких номінаціях як Юридична фірма року у сферах корпоративного, антимонопольного, банківського та фінансового, сімейного права, M&A, White Collar Crime, арбітражу, судової практики, транскордонних спорів, фармацевтики та охорони здоровя, а також у номінації Юридична фірма року Pro Bono. Старший партнер Армен Хачатурян став фіналістом у номінаціях Найкращий партнер юридичної фірми та Найкращий юрист року з корпоративного права і M&A, партнер Юлія Семенійбула номінована на звання Найкращого юриста року у сфері права інтелектуальної власності , партнер Ірина Поканай – у сфері банківського та фінансового права, партнер Костянтин Соляр – з податкового консультування, партнер Маркіян Ключковський – у практиці арбітражу, партнер Андрій Пожидаєв – фіналіст у номінації Найкращий юрист року по роботі з проблемною заборгованістю, партнер Ярослав Петров – у енергетиці, і партнер Олександр Онуфрієнко – у практиці приватних клієнтів. “Титул Юридичної фірми року від Юридичної практики, одного з найбільш шанованих національних видань у сфері юриспруденції, підкреслює високу репутацію Астерс серед наших клієнтів та колег. Це велика честь – бути лідером ринку, але й не менша відповідальність, адже ми зобовязані рухатися вперед на ще вищій швидкості,” – коментує старший партнер Астерс Армен Хачатурян. Ми вдячні кожному члену виняткової команди Астерс за їхній внесок в успішний розвиток фірми. Раніше у 2020 році Астерс була визнана Юридичною фірмою року в Українівиданням Chambers & Partners, одним з найбільш престижних міжнародних досліджень юридичного ринку, а також стала єдиною українською юридичною фірмою, відзначеною у категорії найвищого рівня (Tier 1) у всіх практиках, що досліджувалися в Україні довідником The Legal 500: Europe, Middle East and Africa 2020. *** Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Астерс була визнана Юридичною фірмою року під час щорічної церемонії “Юридична премія”, проведеної видавництвом “Юридична практика” 3 липня 2020 року. Премією, яка вважається правничою спільнотою національним аналогом “Оскара” у сфері юриспруденції, щороку відзначаються найкращі юристи та юридичні фірми України.

На цьогорічній церемонії партнер Астерс Сергій Гребенюк був відзначений нагородою “Найкращий юрист року у сфері White Collar Crime та боротьби з корупцією”. Партнер Олександр Вознюк отримав нагороду “Найкращий юрист року з антимонопольного права”.

Астерс, як фірма, та її партнери індивідуально стали фіналістами премії у 23 номінаціях. Зокрема, Астерс увійшла до числа фіналістів у таких номінаціях як “Юридична фірма року” у сферах корпоративного, антимонопольного, банківського та фінансового, сімейного права, M&A, White Collar Crime, арбітражу, судової практики, транскордонних спорів, фармацевтики та охорони здоров’я, а також у номінації “Юридична фірма року Pro Bono”. Старший партнер Армен Хачатурян став фіналістом у номінаціях “Найкращий партнер юридичної фірми” та “Найкращий юрист року з корпоративного права і M&A”, партнер Юлія Семенійбула номінована на звання “Найкращого юриста року у сфері права інтелектуальної власності “, партнер Ірина Поканай – у сфері банківського та фінансового права, партнер Костянтин Соляр – з податкового консультування, партнер Маркіян Ключковський – у практиці арбітражу, партнер Андрій Пожидаєв – фіналіст у номінації “Найкращий юрист року по роботі з проблемною заборгованістю”, партнер Ярослав Петров – у енергетиці, і партнер Олександр Онуфрієнко – у практиці приватних клієнтів.

“Титул “Юридичної фірми року” від “Юридичної практики”, одного з найбільш шанованих національних видань у сфері юриспруденції, підкреслює високу репутацію Астерс серед наших клієнтів та колег. Це велика честь – бути лідером ринку, але й не менша відповідальність, адже ми зобов’язані рухатися вперед на ще вищій швидкості,” – коментує старший партнер Астерс Армен Хачатурян. “Ми вдячні кожному члену виняткової команди Астерс за їхній внесок в успішний розвиток фірми”.

Раніше у 2020 році Астерс була визнана “Юридичною фірмою року в Україні”виданням Chambers & Partners, одним з найбільш престижних міжнародних досліджень юридичного ринку, а також стала єдиною українською юридичною фірмою, відзначеною у категорії найвищого рівня (Tier 1) у всіх практиках, що досліджувалися в Україні довідником The Legal 500: Europe, Middle East and Africa 2020.

***

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: