fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Астерс визнана однією з найкращих у світі юридичних фірм з міжнародного арбітражу за версією GAR 100 2020

26/ 05/ 2020
  Два фахівці Астерс з міжнародного арбітражу відзначаються цим дослідженням 12-ий рік поспіль. Астерс увійшла до переліку найкращих юридичних фірм світу в сфері міжнародного арбітражу відповідно до нещодавно опублікованого рейтингу Global Arbitration Review – The GAR 100 (13th Edition), одного з найбільш авторитетних глобальних незалежних досліджень кращих юридичних фірм, що спеціалізуються на міжнародному арбітражі. GAR 100 рекомендує співкеруючих партнерів Астерс Олексія Дідковського та Сергія Свирибу, співкерівника практики, партнера Маркіяна Ключковського і партнерів Світлану Чепурну та Ярослава Петрова. Сергій Свириба та Маркіян Ключковський відзначаються цим дослідженням серед провідних у світі спеціалістів з міжнародного арбітражу дванадцятий рік поспіль. Відповідно до зібраних командою аналітиків GAR 100 відгуків клієнтів юристи практики міжнародного арбітражу Астерс володіють відмінними навичками, є дуже досвідченими і злагоджено співпрацюють з іноземними юридичними радниками. Не було жодного випадку, коли несподівано зявлялася проблема, до якої юристи Астерс були б не готові, – зазначають клієнти. GAR 100 – це авторитетний міжнародний довідник, який відзначає найкращі юридичні фірми світу, що спеціалізуються у галузі міжнародного арбітражу. Основними критеріями для включення до рейтингу GAR 100 є репутація фірми, важливі проекти та значний досвід роботи. *** Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Два фахівці Астерс з міжнародного арбітражу відзначаються цим дослідженням 12-ий рік поспіль.

Астерс увійшла до переліку найкращих юридичних фірм світу в сфері міжнародного арбітражу відповідно до нещодавно опублікованого рейтингу Global Arbitration Review – The GAR 100 (13th Edition), одного з найбільш авторитетних глобальних незалежних досліджень кращих юридичних фірм, що спеціалізуються на міжнародному арбітражі.

GAR 100 рекомендує співкеруючих партнерів Астерс Олексія Дідковського та Сергія Свирибу, співкерівника практики, партнера Маркіяна Ключковського і партнерів Світлану Чепурну та Ярослава Петрова. Сергій Свириба та Маркіян Ключковський відзначаються цим дослідженням серед провідних у світі спеціалістів з міжнародного арбітражу дванадцятий рік поспіль.

Відповідно до зібраних командою аналітиків GAR 100 відгуків клієнтів “юристи практики міжнародного арбітражу Астерс володіють відмінними навичками, є дуже досвідченими і злагоджено співпрацюють з іноземними юридичними радниками”. “Не було жодного випадку, коли несподівано з’являлася проблема, до якої юристи Астерс були б не готові”, – зазначають клієнти.

GAR 100 – це авторитетний міжнародний довідник, який відзначає найкращі юридичні фірми світу, що спеціалізуються у галузі міжнародного арбітражу. Основними критеріями для включення до рейтингу GAR 100 є репутація фірми, важливі проекти та значний досвід роботи.

***

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: