fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Астерс визнана “Найкращою юридичною фірмою України у сфері нерухомості” на церемонії Ibuild 2020

14/ 12/ 2020
  Астерс стала переможцем у категорії Найкраща юридична фірма України у сфері нерухомості на церемонії нагородження премії Ibuild 2020, що відбулася 10 грудня 2020 року у готелі Hilton у Києві. Щорічна премія Ibuild проводиться Конфедерацією будівельників України та відзначає найкращих фахівців, проекти, об’єкти та компанії у сфері нерухомості та будівництва. Конфедерація будівельників України (КБУ) – найбільше профільне об’єднання українського бізнесу, що відстоює інтереси будівельної галузі та гравців ринку. Астерс є членом цієї організації, а радник Астерс і співкерівник практики енергетики, природних ресурсів і будівництва Анжеліка Лівіцька бере активну участь у експертних заходах та є автором низки публікацій під егідою Конфедерації. *** Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Астерс стала переможцем у категорії “Найкраща юридична фірма України у сфері нерухомості” на церемонії нагородження премії Ibuild 2020, що відбулася 10 грудня 2020 року у готелі Hilton у Києві.

Щорічна премія Ibuild проводиться Конфедерацією будівельників України та відзначає найкращих фахівців, проекти, об’єкти та компанії у сфері нерухомості та будівництва.

Конфедерація будівельників України (КБУ) – найбільше профільне об’єднання українського бізнесу, що відстоює інтереси будівельної галузі та гравців ринку. Астерс є членом цієї організації, а радник Астерс і співкерівник практики енергетики, природних ресурсів і будівництва Анжеліка Лівіцька бере активну участь у експертних заходах та є автором низки публікацій під егідою Конфедерації.

***

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: