fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Астерс виступила спонсором концерту всесвітньовідомого американського скрипаля

28/ 05/ 2021
  Астерс й ряд інших корпоративних та індивідуальних меценатів стали спонсорами концерту суперзірки світової класичної музики, лауреата премії Grammy Джошуа Белла та провідного українського оркестру New Era Orchestra під керівництвом диригентки Тетяни Калініченко. Концерт відбувся у Національній філармонії України 23 травня 2021 р. і був проведений з суворим дотриманням карантинних вимог. Цей концерт став першим виступом Джошуа Белла після 14-місячної перерви у звязку з пандемією. Астерс впродовж багатьох років підтримує мистецькі та благодійні ініціативи. У 2009 р. ми створили АртАстерс – благодійний проект, покликаний підтримувати, показувати та популяризувати українське мистецтво серед ділової спільноти, – коментує старший партнер Астерс Армен Хачатурян. У 2015 р. Астерс виступила одним із спонсорів першого в історії концерту Джошуа Белла з New Era Orchestra в Україні. Для нас велика честь підтримати ще один візит маестро до України, що став значною подією у культурному житті і свідченням підтримки України у складний період пандемії та геополітичних викликів. Астерс завжди розглядала корпоративну соціальну відповідальність як важливу складову своєї місії. У 2020 р. Астерс отримала нагороду Найбільш соціально відповідальна юридична фірма України. Більше про КСВ-проекти Астерс: https://www.asterslaw.com/ua/about_us/corporate_social/ * * * Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2021 відзначає 23 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Астерс й ряд інших корпоративних та індивідуальних меценатів стали спонсорами концерту суперзірки світової класичної музики, лауреата премії Grammy Джошуа Белла та провідного українського оркестру New Era Orchestra під керівництвом диригентки Тетяни Калініченко. Концерт відбувся у Національній філармонії України 23 травня 2021 р. і був проведений з суворим дотриманням карантинних вимог.

Цей концерт став першим виступом Джошуа Белла після 14-місячної перерви у зв’язку з пандемією.

“Астерс впродовж багатьох років підтримує мистецькі та благодійні ініціативи. У 2009 р. ми створили АртАстерс – благодійний проект, покликаний підтримувати, показувати та популяризувати українське мистецтво серед ділової спільноти”, – коментує старший партнер Астерс Армен Хачатурян. У 2015 р. Астерс виступила одним із спонсорів першого в історії концерту Джошуа Белла з New Era Orchestra в Україні. Для нас велика честь підтримати ще один візит маестро до України, що став значною подією у культурному житті і свідченням підтримки України у складний період пандемії та геополітичних викликів.

Астерс завжди розглядала корпоративну соціальну відповідальність як важливу складову своєї місії. У 2020 р. Астерс отримала нагороду “Найбільш соціально відповідальна юридична фірма України”. Більше про КСВ-проекти Астерс: https://www.asterslaw.com/ua/about_us/corporate_social/

* * *

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2021 відзначає 23 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: