fbpx

Астерс виступає юридичним радником ЄБРР щодо надання кредиту компанії “Юрія-Фарм” у розмірі 25 млн. євро

25/ 06/ 2020
  Астерс виступила юридичним радником Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) у зв’язку з наданням кредиту розміром 25 млн. євро компанії Юрія-Фарм, провідному виробнику ліків для інтенсивної терапії, медичних приладів та антисептиків в Україні. Шестирічний кредит ЄБРР у розмірі до 25 млн. євро дозволить компанії Юрія-Фарм розширити свої виробничі потужності та впровадити інноваційні для українського ринку рішення, що зроблять більш доступним лікування онкологічних захворювань. Медичні заклади та пацієнти України зможуть купувати менші і дешевші дози спеціалізованих медичних препаратів. Над проектом працювала команда практики банківського та фінансового права Астерс у складі партнера Ірини Поканай, радника Габріела Асланяна та юристів Інни Бондаренко і Вікторії Загреби. *** Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. З початку діяльності у країні в 1993 році Банк узяв на себе сукупні зобовязання щодо надання понад €15 млрд. в рамках 466 проектів. Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Астерс виступила юридичним радником Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) у зв’язку з наданням кредиту розміром 25 млн. євро компанії “Юрія-Фарм”, провідному виробнику ліків для інтенсивної терапії, медичних приладів та антисептиків в Україні.

Шестирічний кредит ЄБРР у розмірі до 25 млн. євро дозволить компанії “Юрія-Фарм” розширити свої виробничі потужності та впровадити інноваційні для українського ринку рішення, що зроблять більш доступним лікування онкологічних захворювань. Медичні заклади та пацієнти України зможуть купувати менші і дешевші дози спеціалізованих медичних препаратів.

Над проектом працювала команда практики банківського та фінансового права Астерс у складі партнера Ірини Поканай, радника Габріела Асланяна та юристів Інни Бондаренко і Вікторії Загреби.

***

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. З початку діяльності у країні в 1993 році Банк узяв на себе сукупні зобов’язання щодо надання понад €15 млрд. в рамках 466 проектів.

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: