fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Астерс виступає юридичним радником ЄБРР щодо надання кредиту компанії “Лантманнен Акса”

29/ 05/ 2020
  Астерс виступила юридичним радником Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) у зв’язку з наданням кредиту компанії Лантманнен Акса, провідному виробнику сухих сніданків в Україні, що належить найбільшому сільськогосподарському кооперативу Швеції  Лантманнен. Кошти ЄБРР забезпечать фінансову стабільність компанії, що дозволить їй виконувати свою інвестиційну програму, спрямовану на розширення асортименту продукції (який наразі включає у себе мюслі, гранолу та злакові батончики), реалізацію заходів енергоефективності та подальше розширення виробництва. Технічна допомога у рамках проекту фінансується зі Спільного фонду співробітництва ЄБРР та Японії. Над проектом працювала команда практики банківського та фінансового права Астерс у складі партнера Ірини Поканай, радника Габріела Асланяна та юристів Інни Бондаренко і Вікторії Загреби. *** Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. З початку діяльності у країні в 1993 році Банк узяв на себе сукупні зобовязання щодо надання понад €15 млрд. в рамках 466 проектів. Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Астерс виступила юридичним радником Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) у зв’язку з наданням кредиту компанії “Лантманнен Акса”, провідному виробнику сухих сніданків в Україні, що належить найбільшому сільськогосподарському кооперативу Швеції  “Лантманнен”.

Кошти ЄБРР забезпечать фінансову стабільність компанії, що дозволить їй виконувати свою інвестиційну програму, спрямовану на розширення асортименту продукції (який наразі включає у себе мюслі, гранолу та злакові батончики), реалізацію заходів енергоефективності та подальше розширення виробництва. Технічна допомога у рамках проекту фінансується зі Спільного фонду співробітництва ЄБРР та Японії.

Над проектом працювала команда практики банківського та фінансового права Астерс у складі партнера Ірини Поканай, радника Габріела Асланяна та юристів Інни Бондаренко і Вікторії Загреби.

***

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. З початку діяльності у країні в 1993 році Банк узяв на себе сукупні зобов’язання щодо надання понад €15 млрд. в рамках 466 проектів.

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: