fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Астерс виступає юридичним радником ЧБТР щодо надання кредиту Новопечерській школі у розмірі 10 млн євро

15/ 12/ 2020
  Астерс виступила юридичним радником Чорноморського банку торгівлі і розвитку (ЧБТР) у зв’язку з наданням кредиту на суму 10 млн євро Новопечерській школі, провідному приватному закладу середньої освіти у Києві. Кредит строком на 9 років буде використаний для будівництва нового корпусу і дозволить Новопечерській школі, яка досягла максимального заповнення, збільшити кількість учнів з  500 до 1200. Нова будівля школи з найсучаснішими умовами для учнів буде побудована у житловому кварталі UNIT.City – першому українському інноваційному парку, що складається з житлових та офісних будівель, коворкінгових просторів, конференц-залів, а також обєктів соціальної інфраструктури. Над проектом працювала команда Астерс у складі партнера Ірини Поканай, радників Габріела Асланяна та Анжеліки Лівіцької, а також юристів Інни Бондаренко і Вікторії Загреби. *** Чорноморський банк торгівлі і розвитку (ЧБТР) – це міжнародна фінансова організація, заснована Албанією, Азербайджаном, Болгарією, Вірменією, Грецією, Грузією, Молдовою, Росією, Румунією, Туреччиною та Україною. Штаб-квартира ЧБТР знаходиться у місті Салоніки (Греція). ЧБТР підтримує економічний розвиток та регіональну співпрацю шляхом надання позик, кредитних ліній, капіталу та гарантій для проектів та торговельного фінансування компаніям державного та приватного секторів у країнах-учасницях. Статутний капітал Банку становить 3,45 млрд. євро. ЧБТР отримав довгостроковий рейтинг А- від агентства Standard and Poor’s і А2 – від Moody’s. Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Астерс виступила юридичним радником Чорноморського банку торгівлі і розвитку (ЧБТР) у зв’язку з наданням кредиту на суму 10 млн євро Новопечерській школі, провідному приватному закладу середньої освіти у Києві.

Кредит строком на 9 років буде використаний для будівництва нового корпусу і дозволить Новопечерській школі, яка досягла максимального заповнення, збільшити кількість учнів з  500 до 1200. Нова будівля школи з найсучаснішими умовами для учнів буде побудована у житловому кварталі UNIT.City – першому українському інноваційному парку, що складається з житлових та офісних будівель, коворкінгових просторів, конференц-залів, а також об’єктів соціальної інфраструктури.

Над проектом працювала команда Астерс у складі партнера Ірини Поканай, радників Габріела Асланяна та Анжеліки Лівіцької, а також юристів Інни Бондаренко і Вікторії Загреби.

***

Чорноморський банк торгівлі і розвитку (ЧБТР) – це міжнародна фінансова організація, заснована Албанією, Азербайджаном, Болгарією, Вірменією, Грецією, Грузією, Молдовою, Росією, Румунією, Туреччиною та Україною. Штаб-квартира ЧБТР знаходиться у місті Салоніки (Греція). ЧБТР підтримує економічний розвиток та регіональну співпрацю шляхом надання позик, кредитних ліній, капіталу та гарантій для проектів та торговельного фінансування компаніям державного та приватного секторів у країнах-учасницях. Статутний капітал Банку становить 3,45 млрд. євро. ЧБТР отримав довгостроковий рейтинг “А-” від агентства Standard and Poor’s і “А2” – від Moody’s.

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: