fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Астерс виступає юридичним радником ЧБТР щодо надання компанії “Новотех-Термінал” кредиту у розмірі 5 млн. доларів США

27/ 11/ 2017
  Юридична фірма Астерс виступила радником Чорноморського банку торгівлі і розвитку (ЧБТР) у зв’язку з наданням кредиту на суму 5 млн. доларів США ТОВ Новотех-Термінал, українській приватній стивідорній компанії. Кредит строком на сім років буде спрямований на розширення та модернізацію зернового елеватора компанії в Одеському морському торговельному порту. План розвитку ТОВ Новотех-Термінал передбачає збільшення пропускної здатності зернового елеватору компанії до 2,5 млн. тон за рік. Над проектом працювала команда практики банківського та фінансового права Астерс у складі партнера Ірини Поканай, радника Габріела Асланяна та юриста Інни Бондаренко. * * * Чорноморський банк торгівлі і розвитку (ЧБТР) – це міжнародна фінансова організація, заснована Албанією, Азербайджаном, Болгарією, Вірменією, Грецією, Грузією, Молдовою, Росією, Румунією, Туреччиною та Україною. Штаб-квартира ЧБТР знаходиться у місті Салоніки (Греція). ЧБТР підтримує економічний розвиток та регіональну співпрацю шляхом надання позик, кредитних ліній, капіталу та гарантій для проектів та торговельного фінансування компаніям державного та приватного секторів у країнах-учасницях. Статутний капітал Банку становить 3,45 млрд. євро. ЧБТР отримав довгостроковий рейтинг А- від агентства Standard and Poor’s і А2 – від Moody’s. ТОВ Новотех-Термінал - це приватна стивідорна компанія, заснована у 2004 році в Одеському морському торговельному порту в Україні. Компанія працює в експортному, а також імпортному і транзитному напрямках, за прямим варіантом з металами і через склад – із зерновими, надаючи клієнтам широкий спектр послуг. Астерс є однією з найбільших юридичних фірм України, що з 1995 року надає клієнтам повний спектр юридичних послуг. Астерс було названо Юридичною фірмою десятиліття в Україні за версією Юридичної премії 2016. Астерс двічі поспіль визнана Юридичною фірмою року: Україна та СНД (2014 та 2015 Law Firm of the Year: Ukraine and the CIS) журналом The Lawyer, авторитетним юридичним тижневиком Великобританії. Астерс була визнана Кращою юридичною фірмою 2014 року в Україні міжнародним рейтингом Whos Who Legal. Астерс визнана юридичною фірмою № 1 за показниками роботи в 2011-2016 роках згідно з результатами щорічного дослідження 50 провідних юридичних фірм України.

Юридична фірма “Астерс” виступила радником Чорноморського банку торгівлі і розвитку (ЧБТР) у зв’язку з наданням кредиту на суму 5 млн. доларів США ТОВ “Новотех-Термінал”, українській приватній стивідорній компанії.

Кредит строком на сім років буде спрямований на розширення та модернізацію зернового елеватора компанії в Одеському морському торговельному порту. План розвитку ТОВ “Новотех-Термінал” передбачає збільшення пропускної здатності зернового елеватору компанії до 2,5 млн. тон за рік.

Над проектом працювала команда практики банківського та фінансового права Астерс у складі партнера Ірини Поканай, радника Габріела Асланяна та юриста Інни Бондаренко.

* * *

Чорноморський банк торгівлі і розвитку (ЧБТР) – це міжнародна фінансова організація, заснована Албанією, Азербайджаном, Болгарією, Вірменією, Грецією, Грузією, Молдовою, Росією, Румунією, Туреччиною та Україною. Штаб-квартира ЧБТР знаходиться у місті Салоніки (Греція). ЧБТР підтримує економічний розвиток та регіональну співпрацю шляхом надання позик, кредитних ліній, капіталу та гарантій для проектів та торговельного фінансування компаніям державного та приватного секторів у країнах-учасницях. Статутний капітал Банку становить 3,45 млрд. євро. ЧБТР отримав довгостроковий рейтинг “А-” від агентства Standard and Poor’s і “А2” – від Moody’s.

ТОВ “Новотех-Термінал” – це приватна стивідорна компанія, заснована у 2004 році в Одеському морському торговельному порту в Україні. Компанія працює в експортному, а також імпортному і транзитному напрямках, за прямим варіантом з металами і через склад – із зерновими, надаючи клієнтам широкий спектр послуг.

Астерс є однією з найбільших юридичних фірм України, що з 1995 року надає клієнтам повний спектр юридичних послуг. Астерс було названо Юридичною фірмою десятиліття в Україні за версією “Юридичної премії 2016”. Астерс двічі поспіль визнана Юридичною фірмою року: Україна та СНД (2014 та 2015 Law Firm of the Year: Ukraine and the CIS) журналом The Lawyer, авторитетним юридичним тижневиком Великобританії. Астерс була визнана Кращою юридичною фірмою 2014 року в Україні міжнародним рейтингом Who’s Who Legal. Астерс визнана юридичною фірмою № 1 за показниками роботи в 2011-2016 роках згідно з результатами щорічного дослідження “50 провідних юридичних фірм України”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: