fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Астерс виступає консультантом Міжнародної фінансової корпорації щодо фінансування міста Запоріжжя на суму до 35 млн. євро

02/ 07/ 2021
  Астерс виступила юридичним радником з питань українського права Міжнародної фінансової корпорації (МФК), члена Групи Світового банку, у звязку з наданням кредиту на суму до 35 млн євро місту Запоріжжя. Для підтримки зусиль міста з покращення якості життя його мешканців, фінансування МФК забезпечить реконструкцію до 2 км доріг, придбання сучасних акумуляторних електротролейбусів і електробусів, а також модернізацію інфраструктури міського електротранспорту. Крім того, будуть встановлені інформаційні табло з даними про умови дорожнього руху для мінімізації часу в дорозі. За рахунок фінансування МФК також буде розгорнута муніципальна інфраструктура розумного міста для оптимізації управління дорожнім рухом та забезпечення моніторингу у режимі реального часу тиску в трубопроводах тепло- і водопостачання. Кредит складається з 33 млн євро власного фінансування МФК та 2 млн євро у формі змішаного фінансування від Фонду чистих технологій. Над проектом працювала команда практики банківського та фінансового права Астерс у складі партнера Ірини Поканай, радника Габріела Асланяна та юристів Інни Бондаренко і Вікторії Загреби. * * * Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2021 відзначає 23 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні. Більше інформації про МФК на сайті www.ifc.org

Астерс виступила юридичним радником з питань українського права Міжнародної фінансової корпорації (МФК), члена Групи Світового банку, у зв’язку з наданням кредиту на суму до 35 млн євро місту Запоріжжя.

Для підтримки зусиль міста з покращення якості життя його мешканців, фінансування МФК забезпечить реконструкцію до 2 км доріг, придбання сучасних акумуляторних електротролейбусів і електробусів, а також модернізацію інфраструктури міського електротранспорту. Крім того, будуть встановлені інформаційні табло з даними про умови дорожнього руху для мінімізації часу в дорозі. За рахунок фінансування МФК також буде розгорнута муніципальна інфраструктура “розумного міста” для оптимізації управління дорожнім рухом та забезпечення моніторингу у режимі реального часу тиску в трубопроводах тепло- і водопостачання. Кредит складається з 33 млн євро власного фінансування МФК та 2 млн євро у формі змішаного фінансування від Фонду чистих технологій.

Над проектом працювала команда практики банківського та фінансового права Астерс у складі партнера Ірини Поканай, радника Габріела Асланяна та юристів Інни Бондаренко і Вікторії Загреби.

* * *

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2021 відзначає 23 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Більше інформації про МФК на сайті www.ifc.org

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: