fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Астерс виступає консультантом Міжнародної фінансової корпорації щодо фінансування IMMER Group на суму 30 млн. євро

17/ 01/ 2018
  Юридична фірма Астерс виступила юридичним радником з питань українського права Міжнародної фінансової корпорації (МФК) у звязку з наданням кредиту на суму понад 30 млн. євро групі компаній IMMER Group, провідному виробнику гнучкої пластикової упаковки у Східній Європі. Пакет фінансування МФК, що включає 15 млн. євро боргового фінансування, мобілізованого від інших кредиторів, підтримає зростання IMMER Ukrplastic, найбільшого в Україні виробника гнучких пакувальних матеріалів, виробничі потужності якого розташовані в Києві. Фінансування у рамках цього проекту посилить конкурентоздатність української промисловості, створить нові робочі місця та стимулюватиме розвиток конкурентоспроможної експортоорієнтованої компанії. Над проектом працювала команда Астерс практики банківського та фінансового права у складі партнера Ірини Поканай, радника Габріела Асланяна і юриста Інни Бондаренко. *** Міжнародна фінансова корпорація (МФК), член Групи Світового Банку, є найбільшою міжнародною установою, що спеціалізується на підтримці приватного сектору економіки у країнах, що розвиваються. Співпрацюючи з 2000 компаній по всьому світу, МФК використовує фінансові ресурси, експертизу та вплив для того, щоб створювати нові можливості там, де вони є найбільш потрібними. У 2017-му фінансовому році Міжнародна фінансова корпорація надала компаніям з країн, що розвиваються, довгострокових інвестицій на рекордну суму близько 19,3 млрд. доларів США, тим самим допомагаючи приватному сектору відігравати провідну роль у глобальних зусиллях з метою покласти край бідності та стимулювати зростання загального добробуту. IMMER GROUP - один з найбільших у світі виробників гнучких пакувальних матеріалів, плівок та етикетки, що включає в себе два виробничих об’єкти: IMMER Ukrplastic та IMMER Digital, а також IMMER Design Studio. IMMER Group використовує широкий спектр новітніх технологій. Історія групи IMMER почалася в 1927 році. Група підприємств входить до списку ТОП-15 європейських виробників. IMMER Group є членом асоціацій: FPA та консорціум CEFLEX, FPE, EAFA, ERA, European Bioplastic. Група є активним учасником Глобального договору ООН, ініціативи UN SAVE FOOD, ініціативи Відповідальний догляд. Банківське та фінансове право є однією з ключових практик Астерс. Щороку фірма та її партнери отримують звання кращих спеціалістів України у цій сфері за версією авторитетних міжнародних незалежних експертних досліджень, таких як IFLR1000, Legal 500, Chambers Global, Chambers Europe, тощо. Серед клієнтів Астерс – провідні міжнародні та українські банки та фінансові установи, торговельні та фінансові компанії, а також кредитори, емітенти та позичальники у різноманітних банківських та фінансових транзакціях.

Юридична фірма “Астерс” виступила юридичним радником з питань українського права Міжнародної фінансової корпорації (МФК) у зв’язку з наданням кредиту на суму понад 30 млн. євро групі компаній IMMER Group, провідному виробнику гнучкої пластикової упаковки у Східній Європі.

Пакет фінансування МФК, що включає 15 млн. євро боргового фінансування, мобілізованого від інших кредиторів, підтримає зростання IMMER Ukrplastic, найбільшого в Україні виробника гнучких пакувальних матеріалів, виробничі потужності якого розташовані в Києві. Фінансування у рамках цього проекту посилить конкурентоздатність української промисловості, створить нові робочі місця та стимулюватиме розвиток конкурентоспроможної експортоорієнтованої компанії.

Над проектом працювала команда Астерс практики банківського та фінансового права у складі партнера Ірини Поканай, радника Габріела Асланяна і юриста Інни Бондаренко.

***

Міжнародна фінансова корпорація (МФК), член Групи Світового Банку, є найбільшою міжнародною установою, що спеціалізується на підтримці приватного сектору економіки у країнах, що розвиваються. Співпрацюючи з 2000 компаній по всьому світу, МФК використовує фінансові ресурси, експертизу та вплив для того, щоб створювати нові можливості там, де вони є найбільш потрібними. У 2017-му фінансовому році Міжнародна фінансова корпорація надала компаніям з країн, що розвиваються, довгострокових інвестицій на рекордну суму близько 19,3 млрд. доларів США, тим самим допомагаючи приватному сектору відігравати провідну роль у глобальних зусиллях з метою покласти край бідності та стимулювати зростання загального добробуту.

IMMER GROUP – один з найбільших у світі виробників гнучких пакувальних матеріалів, плівок та етикетки, що включає в себе два виробничих об’єкти: IMMER Ukrplastic та IMMER Digital, а також IMMER Design Studio. IMMER Group використовує широкий спектр новітніх технологій. Історія групи IMMER почалася в 1927 році. Група підприємств входить до списку ТОП-15 європейських виробників. IMMER Group є членом асоціацій: FPA та консорціум CEFLEX, FPE, EAFA, ERA, European Bioplastic. Група є активним учасником Глобального договору ООН, ініціативи UN SAVE FOOD, ініціативи “Відповідальний догляд”.

Банківське та фінансове право є однією з ключових практик Астерс. Щороку фірма та її партнери отримують звання кращих спеціалістів України у цій сфері за версією авторитетних міжнародних незалежних експертних досліджень, таких як IFLR1000, Legal 500, Chambers Global, Chambers Europe, тощо. Серед клієнтів Астерс – провідні міжнародні та українські банки та фінансові установи, торговельні та фінансові компанії, а також кредитори, емітенти та позичальники у різноманітних банківських та фінансових транзакціях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: