fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Астерс виступає консультантом Міжнародної фінансової корпорації щодо фінансування холдингу “Астарта” на суму 30 млн. доларів США

18/ 06/ 2018
  Астерс виступила юридичним радником з питань українського права Міжнародної фінансової корпорації (МФК), члена Групи Світового Банку, у звязку з наданням кредиту в розмірі 30 млн. доларів США холдингу Астарта, одному з найбільших виробників сільськогосподарської продукції в Україні. Фінансування з боку МФК буде спрямоване на підтримку дворічної інвестиційної програми Астарти, що має на меті підвищити ефективність переробних заводів та збільшити продуктивність аграрної діяльності компанії. Кошти будуть спрямовані на модернізацію цукрових заводів Астарти задля економії газу, електрики та водних ресурсів. Програма також має на меті обладнання ферм компанії новими тракторами та сучасною й ефективною з точки зору витрати пального сільськогосподарською технікою. Над проектом працювала команда Астерс практики банківського та фінансового права у складі партнера Ірини Поканай, радника Габріела Асланяна і юриста Інни Бондаренко. *** Астарта – заснована в 1993 році вертикально інтегрована агропромислова компанія, що спеціалізується на виробництві продуктів харчування та сільськогосподарської продукції. Сільськогосподарський бізнес компанії зосереджений на вирощуванні цукрового буряку, зернових та олійних культур, виробництві високоякісного цукру та молока, а також переробці олійних культур. Міжнародна фінансова корпорація (МФК) – член Групи Світового Банку – є найбільшою міжнародною установою, що спеціалізується на підтримці приватного сектору економіки у країнах, що розвиваються. Співпрацюючи з 2000 компаній по всьому світу, МФК використовує фінансові ресурси, експертизу та вплив для того, щоб створювати нові можливості там, де вони є найбільш потрібними. У 2017-му фінансовому році Міжнародна фінансова корпорація надала компаніям з країн, що розвиваються, довгострокових інвестицій на рекордну суму близько 19,3 млрд. доларів США, тим самим допомагаючи приватному сектору відігравати провідну роль у глобальних зусиллях з метою покласти край бідності та стимулювати зростання загального добробуту. Asters є однією з найбільших юридичних фірм України, що з 1995 року надає клієнтам повний спектр юридичних послуг. Астерс має значний спеціалізований досвід і відіграє провідну роль у консультуванні клієнтів у багатьох секторах економіки. Упродовж усієї історії свого існування фірма утримує за собою статус одного з ключових гравців українського юридичного ринку. Астерс визнана Юридичною фірмою року в Україні (Who’s Who Legal Awards 2018) та двічі поспіль визнана Юридичною фірмою року: Україна та СНД (2014 та 2015 Law Firm of the Year: Ukraine and the CIS) журналом The Lawyer, авторитетним юридичним тижневиком Великобританії. Також Астерс було названо Юридичною фірмою десятиліття в Україні за версією Юридичної премії 2016. Астерс регулярно відзначають найавторитетніші міжнародні й вітчизняні дослідження та рейтинги, зокрема, The Legal 500, Chambers Global, Chambers Europe, IFLR 1000, Whos Who Legal, Best Lawyers, Expert Guides та 50 провідних юридичних фірм України.

Астерс виступила юридичним радником з питань українського права Міжнародної фінансової корпорації (МФК), члена Групи Світового Банку, у зв’язку з наданням кредиту в розмірі 30 млн. доларів США холдингу “Астарта”, одному з найбільших виробників сільськогосподарської продукції в Україні.

Фінансування з боку МФК буде спрямоване на підтримку дворічної інвестиційної програми “Астарти”, що має на меті підвищити ефективність переробних заводів та збільшити продуктивність аграрної діяльності компанії. Кошти будуть спрямовані на модернізацію цукрових заводів “Астарти” задля економії газу, електрики та водних ресурсів. Програма також має на меті обладнання ферм компанії новими тракторами та сучасною й ефективною з точки зору витрати пального сільськогосподарською технікою.

Над проектом працювала команда Астерс практики банківського та фінансового права у складі партнера Ірини Поканай, радника Габріела Асланяна і юриста Інни Бондаренко.

***

Астарта – заснована в 1993 році вертикально інтегрована агропромислова компанія, що спеціалізується на виробництві продуктів харчування та сільськогосподарської продукції. Сільськогосподарський бізнес компанії зосереджений на вирощуванні цукрового буряку, зернових та олійних культур, виробництві високоякісного цукру та молока, а також переробці олійних культур.

Міжнародна фінансова корпорація (МФК) – член Групи Світового Банку – є найбільшою міжнародною установою, що спеціалізується на підтримці приватного сектору економіки у країнах, що розвиваються. Співпрацюючи з 2000 компаній по всьому світу, МФК використовує фінансові ресурси, експертизу та вплив для того, щоб створювати нові можливості там, де вони є найбільш потрібними. У 2017-му фінансовому році Міжнародна фінансова корпорація надала компаніям з країн, що розвиваються, довгострокових інвестицій на рекордну суму близько 19,3 млрд. доларів США, тим самим допомагаючи приватному сектору відігравати провідну роль у глобальних зусиллях з метою покласти край бідності та стимулювати зростання загального добробуту.

Asters є однією з найбільших юридичних фірм України, що з 1995 року надає клієнтам повний спектр юридичних послуг. Астерс має значний спеціалізований досвід і відіграє провідну роль у консультуванні клієнтів у багатьох секторах економіки. Упродовж усієї історії свого існування фірма утримує за собою статус одного з ключових гравців українського юридичного ринку. Астерс визнана “Юридичною фірмою року в Україні” (Who’s Who Legal Awards 2018) та двічі поспіль визнана Юридичною фірмою року: Україна та СНД (2014 та 2015 Law Firm of the Year: Ukraine and the CIS) журналом The Lawyer, авторитетним юридичним тижневиком Великобританії. Також Астерс було названо Юридичною фірмою десятиліття в Україні за версією “Юридичної премії 2016”. Астерс регулярно відзначають найавторитетніші міжнародні й вітчизняні дослідження та рейтинги, зокрема, The Legal 500, Chambers Global, Chambers Europe, IFLR 1000, Who’s Who Legal, Best Lawyers, Expert Guides та “50 провідних юридичних фірм України”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: