fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Астерс відкриває офіс в Лондоні

28/ 02/ 2019
  Найбільша українська юридична фірма Астерс розширює свою міжнародну присутність з відкриттям нового офісу в Лондоні у березні 2019 року. Новий офіс сприятиме зміцненню відносин з клієнтами з Лондона, а також розвитку нових контактів та можливостей. Нещодавно представництва Астерс розпочали роботу у Вашингтоні та Брюсселі. Присутність Астерс у світовому фінансовому центрі дозволить юристам різних практик фірми бути ближчими до ключових клієнтів, а також надавати консультації міжнародним компаніям, що інвестують в Україну. Офіс сфокусує  свою роботу на подальшому розвитку довгострокових відносин з клієнтами з Лондона та міжнародними юридичними фірмами і не надаватиме консультацій з англійського права. Значна кількість міжнародних організацій мають штаб-квартири або представницькі офіси у Лондоні. Це місто повязане з усіма глобальними центрами і вважається однією з ділових столиць світу. Тому Лондон – дуже зручне та привабливе місце, щоб розбудовувати ділові звязки, - коментує Олексій Дідковський, співкеруючий партнер Астерс. Відкриття офісу в Лондоні робить фірму набагато ближчою до наших міжнародних клієнтів, а також сприятиме розвитку співпраці Астерс з англійськими юридичними фірмами з лондонського Сіті. Офісом у Лондоні керуватиме партнер Ольга Хорошилова. Ольга володіє значним професійним досвідом у сферах ринків капіталу, банківського і фінансового права та проектного фінансування, і понад 12 років працювала на посаді партнера у провідних українських юридичних фірмах. *** Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2018 відзначає 22 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Найбільша українська юридична фірма Астерс розширює свою міжнародну присутність з відкриттям нового офісу в Лондоні у березні 2019 року. Новий офіс сприятиме зміцненню відносин з клієнтами з Лондона, а також розвитку нових контактів та можливостей. Нещодавно представництва Астерс розпочали роботу у Вашингтоні та Брюсселі.

Присутність Астерс у світовому фінансовому центрі дозволить юристам різних практик фірми бути ближчими до ключових клієнтів, а також надавати консультації міжнародним компаніям, що інвестують в Україну. Офіс сфокусує  свою роботу на подальшому розвитку довгострокових відносин з клієнтами з Лондона та міжнародними юридичними фірмами і не надаватиме консультацій з англійського права.

“Значна кількість міжнародних організацій мають штаб-квартири або представницькі офіси у Лондоні. Це місто пов’язане з усіма глобальними центрами і вважається однією з ділових столиць світу. Тому Лондон – дуже зручне та привабливе місце, щоб розбудовувати ділові зв’язки”, – коментує Олексій Дідковський, співкеруючий партнер Астерс. “Відкриття офісу в Лондоні робить фірму набагато ближчою до наших міжнародних клієнтів, а також сприятиме розвитку співпраці Астерс з англійськими юридичними фірмами з лондонського Сіті”.

Офісом у Лондоні керуватиме партнер Ольга Хорошилова. Ольга володіє значним професійним досвідом у сферах ринків капіталу, банківського і фінансового права та проектного фінансування, і понад 12 років працювала на посаді партнера у провідних українських юридичних фірмах.

***

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2018 відзначає 22 юристів Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: