fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Астерс відкриває офіс в Брюсселі

22/ 10/ 2018
  Невдовзі після найбільшого обєднання двох українських юридичних фірм  Астерс рада повідомити про відкриття свого офісу в Брюсселі у листопаді 2018 року. Разом із нещодавно відкритим вашингтонським офісом він  органічно продовжить зростання найбільшої юридичної фірми України, команда якої налічує вже 150 юристів. Відкриття офісу в Брюсселі є складовою стратегії Астерс із встановлення присутності фірми у найбільш важливих для українського ринку юрисдикціях. Присутність Астерс в серці Європейського Союзу дозволить юристам різних практик фірми стежити за розвитком європейського законодавства і правозастосування, пропонуючи українським клієнтам актуальний погляд на питання, що впливають на їхню діяльність вже зараз або впливатимуть у найближчій перспективі. Україна прагне приєднання до Європейського Союзу, і значна кількість правових норм ЄС вже впроваджується у національне законодавство та практику. Більш того, Угода про Асоціацію між Україною та ЄС прямо передбачає застосування законодавства та прецедентів ЄС, наприклад, у сфері державної допомоги, - коментує Олексій Дідковський, співкеруючий партнер Астерс. Новий офіс Астерс забезпечить взаємодію з клієнтами та партнерами фірми у Брюсселі та Європейському Союзі, а також дозволить спростити та оптимізувати роботу над проектами, що зазвичай  координуються з Брюсселя, як, наприклад, транс-кордонні концентрації або проекти у сфері міжнародної торгівлі. Команда офісу не надаватиме консультацій з права ЄС, а сфокусується на подальшому розвитку довготривалої співпраці з міжнародними юридичними фірмами для надання клієнтам Астерс послуг найвищої  якості. Новий офіс також сприятиме взаємодії з установами ЄС та неурядовими організаціями, що базуються у Брюсселі. Офісом Астерс у Брюсселі керуватиме позаштатний радник Марта Барандій, яка вже понад 10 років  працює в Брюсселі та очолювала Promote Ukraine, провідну неурядову громадську організацію із розвитку співпраці між Україною та ЄС. Марта є кандидатом юридичних наук та лектором Українського вільного університету в Мюнхені. Олексій Пустовіт (партнер, практики антимонопольного права та міжнародної торгівлі), Сергій Глущенко (радник, практика комплаєнсу) та Ігор Коцюба (позаштатний радник, практики ТМТ та кібербезпеки) розподілятимуть свій час між офісами фірми у Києві та Брюсселі. Астерс є першою українською юридичною фірмою, що відкриє офіс у Брюсселі. *** Адвокатське об’єднання Юридична фірма Астерс є найбільшою юридичною фірмою України, що була створена в результаті об’єднання команд київського офісу фірм ЄПАП Україна та Астерс. Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2018 відзначає 22 юристів об’єднаної фірми – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Невдовзі після найбільшого об’єднання двох українських юридичних фірм  Астерс рада повідомити про відкриття свого офісу в Брюсселі у листопаді 2018 року. Разом із нещодавно відкритим вашингтонським офісом він  органічно продовжить зростання найбільшої юридичної фірми України, команда якої налічує вже 150 юристів. Відкриття офісу в Брюсселі є складовою стратегії Астерс із встановлення присутності фірми у найбільш важливих для українського ринку юрисдикціях.

Присутність Астерс в серці Європейського Союзу дозволить юристам різних практик фірми стежити за розвитком європейського законодавства і правозастосування, пропонуючи українським клієнтам актуальний погляд на питання, що впливають на їхню діяльність вже зараз або впливатимуть у найближчій перспективі.

Україна прагне приєднання до Європейського Союзу, і значна кількість правових норм ЄС вже впроваджується у національне законодавство та практику. Більш того, Угода про Асоціацію між Україною та ЄС прямо передбачає застосування законодавства та прецедентів ЄС, наприклад, у сфері державної допомоги”, – коментує Олексій Дідковський, співкеруючий партнер Астерс.

Новий офіс Астерс забезпечить взаємодію з клієнтами та партнерами фірми у Брюсселі та Європейському Союзі, а також дозволить спростити та оптимізувати роботу над проектами, що зазвичай  координуються з Брюсселя, як, наприклад, транс-кордонні концентрації або проекти у сфері міжнародної торгівлі. Команда офісу не надаватиме консультацій з права ЄС, а сфокусується на подальшому розвитку довготривалої співпраці з міжнародними юридичними фірмами для надання клієнтам Астерс послуг найвищої  якості. Новий офіс також сприятиме взаємодії з установами ЄС та неурядовими організаціями, що базуються у Брюсселі.

Офісом Астерс у Брюсселі керуватиме позаштатний радник Марта Барандій, яка вже понад 10 років  працює в Брюсселі та очолювала Promote Ukraine, провідну неурядову громадську організацію із розвитку співпраці між Україною та ЄС. Марта є кандидатом юридичних наук та лектором Українського вільного університету в Мюнхені.

Олексій Пустовіт (партнер, практики антимонопольного права та міжнародної торгівлі), Сергій Глущенко (радник, практика комплаєнсу) та Ігор Коцюба (позаштатний радник, практики ТМТ та кібербезпеки) розподілятимуть свій час між офісами фірми у Києві та Брюсселі.

Астерс є першою українською юридичною фірмою, що відкриє офіс у Брюсселі.

***

Адвокатське об’єднання “Юридична фірма Астерс” є найбільшою юридичною фірмою України, що була створена в результаті об’єднання команд київського офісу фірм “ЄПАП Україна” та “Астерс”. Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2018 відзначає 22 юристів об’єднаної фірми – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: