fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Asters успішно захистила інтереси ФК “Металіст” у Спортивному арбітражному суді у Лозанні

09/ 05/ 2024
  Asters разом з Kellerhals Carrard (Швейцарія) захистили інтереси ТОВ ФК Металіст (Харків) у Спортивному арбітражному суді у Лозанні (CAS) у справі щодо спортивного правонаступництва та повязаного з цим позову колишнього гравця ПАТ ФК Металіст, що з 2017 року перебуває у процедурі ліквідації в результаті банкрутства. Команда юристів практики міжнародних арбітражних та судових спорів Asters разом з іноземними радниками успішно оскаржили рішення Міжнародної федерації футболу (FIFA) про визнання ТОВ ФК Металіст спортивним правонаступником ПАТ ФК Металіст. У 2016 році Українська асоціація футболу позбавила ПАТ ФК Металіст професійного статусу. Більше ніж через 5 років ТОВ ФК Металіст перейняв певні відмінні риси первісного боржника, зокрема його назву, логотип, кольори тощо. Суд постановив, що поміж іншого такий великий проміжок часу є найбільш вагомим аргументом на користь відсутності спортивного правонаступництва. Суд також зауважив, що ТОВ ФК Металіст розпочав свій професійний шлях з найнижчого рівня, а саме – Другої Ліги, у той час як свої останні матчі первісний боржник зіграв у Премєр Лізі, що є додатковим підтвердженням позиції про відсутність будь-якого звязку між двома футбольними клубами. До команди юристів Asters, які працювали над проєктом, увійшли партнер Олександр Волков та юристка Вероніка Годлевська. * * * Asters — найбільша українська юридична фірма повного циклу з офісами в Києві, Брюсселі, Лондоні та Вашингтоні. Фірма має доступ до понад 125 юрисдикцій через розвинену мережу партнерських юридичних фірм.

Asters разом з Kellerhals Carrard (Швейцарія) захистили інтереси ТОВ “ФК “Металіст” (Харків) у Спортивному арбітражному суді у Лозанні (CAS) у справі щодо спортивного правонаступництва та пов’язаного з цим позову колишнього гравця ПАТ “ФК “Металіст”, що з 2017 року перебуває у процедурі ліквідації в результаті банкрутства.

Команда юристів практики міжнародних арбітражних та судових спорів Asters разом з іноземними радниками успішно оскаржили рішення Міжнародної федерації футболу (FIFA) про визнання ТОВ “ФК “Металіст” спортивним правонаступником ПАТ “ФК “Металіст”.

У 2016 році Українська асоціація футболу позбавила ПАТ “ФК “Металіст” професійного статусу. Більше ніж через 5 років ТОВ “ФК “Металіст” перейняв певні відмінні риси первісного боржника, зокрема його назву, логотип, кольори тощо. Суд постановив, що поміж іншого такий великий проміжок часу є найбільш вагомим аргументом на користь відсутності спортивного правонаступництва. Суд також зауважив, що ТОВ ФК “Металіст” розпочав свій професійний шлях з найнижчого рівня, а саме – Другої Ліги, у той час як свої останні матчі первісний боржник зіграв у Прем’єр Лізі, що є додатковим підтвердженням позиції про відсутність будь-якого зв’язку між двома футбольними клубами.

До команди юристів Asters, які працювали над проєктом, увійшли партнер Олександр Волков та юристка Вероніка Годлевська.

* * *

Asters — найбільша українська юридична фірма повного циклу з офісами в Києві, Брюсселі, Лондоні та Вашингтоні. Фірма має доступ до понад 125 юрисдикцій через розвинену мережу партнерських юридичних фірм.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: