fbpx

Астерс створює спеціальну команду з питань COVID-19 та запускає Центр юридичної підтримки бізнесу

31/ 03/ 2020
  Астерс організувала мультидисциплінарну команду експертів з ключових питань, які постають перед нашими клієнтами у зв’язку з поширенням коронавірусу. Команда з найбільш досвідчених фахівців Астерс має на меті оперативну підтримку бізнесу в умовах надзвичайної та динамічної ситуації і доступна за телефоном гарячої лінії +380 44 495 1530 та адресою електронної пошти covid19-response@asterslaw.com Фірма також запустила на своєму вебсайті Центр юридичної підтримки бізнесу з питань COVID-19, де зібрані аналітичні матеріали щодо ключових проблем бізнесу в Україні і можливих шляхів їхнього вирішення. Наразі центр містить понад десяток статей англійською, українською та російською мовами щодо урядових заходів та обмежень, а також повязаних юридичних питань. Ці матеріали мають на меті допомогти представникам бізнесу визначити та вирішити проблеми, які можуть виникнути у звязку з поширенням коронавірусу. Центр буде регулярно оновлюватися свіжими публікаціями. На сторінці Центру також доступна детальна контактна інформація спеціальної команди з питань COVID-19 – https://bit.ly/asterscovid19hub “Пандемія коронавірусу COVID-19 ставить перед усіма нами безпрецедентні виклики і порушує звичний режим ведення бізнесу,” – коментує старший партнер Астерс Армен Хачатурян. Фахова команда Астерс, що володіє винятковим досвідом та навиками, наразі наполегливо працює над пошуком найбільш ефективних бізнес-рішень для наших клієнтів у цій новій ситуації. За допомогою Центру юридичної підтримки бізнесу ми прагнемо поділитися цими рішеннями не тільки з нашими поточними клієнтами, а й з більш широким колом ділової спільноти в Україні. *** Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Астерс організувала мультидисциплінарну команду експертів з ключових питань, які постають перед нашими клієнтами у зв’язку з поширенням коронавірусу. Команда з найбільш досвідчених фахівців Астерс має на меті оперативну підтримку бізнесу в умовах надзвичайної та динамічної ситуації і доступна за телефоном гарячої лінії +380 44 495 1530 та адресою електронної пошти covid19-response@asterslaw.com

Фірма також запустила на своєму вебсайті Центр юридичної підтримки бізнесу з питань COVID-19, де зібрані аналітичні матеріали щодо ключових проблем бізнесу в Україні і можливих шляхів їхнього вирішення. Наразі центр містить понад десяток статей англійською, українською та російською мовами щодо урядових заходів та обмежень, а також пов’язаних юридичних питань. Ці матеріали мають на меті допомогти представникам бізнесу визначити та вирішити проблеми, які можуть виникнути у зв’язку з поширенням коронавірусу. Центр буде регулярно оновлюватися свіжими публікаціями. На сторінці Центру також доступна детальна контактна інформація спеціальної команди з питань COVID-19 – https://bit.ly/asterscovid19hub

Пандемія коронавірусу COVID-19 ставить перед усіма нами безпрецедентні виклики і порушує звичний режим ведення бізнесу,” – коментує старший партнер Астерс Армен Хачатурян.Фахова команда Астерс, що володіє винятковим досвідом та навиками, наразі наполегливо працює над пошуком найбільш ефективних бізнес-рішень для наших клієнтів у цій новій ситуації. За допомогою Центру юридичної підтримки бізнесу ми прагнемо поділитися цими рішеннями не тільки з нашими поточними клієнтами, а й з більш широким колом ділової спільноти в Україні”.

***

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: